» Poradna » Programy

Skype

Dobrý den, můj problém spočívá v tom,že mě druhá strana nevidí na skype a mám zaplé video... Druhá strana je připojena přes mobilní telefon, nejspíš bude problém na mojí straně, mám v tomhle případě přeinstalovat skype,nebo je jiná pomoc? děkuji

Odpovědi na otázku

A ty to svoje video vidíš? Jaký Skype, jaká verze?

oba mít nastavený příjem videoZáleží kdo vola a způsobZáleží kdo jak přijímá, zda jen hovor nebo videohovor.Nejrychlejši způsob je vypnout do domluvě hovor a začíz znovuKdyž se tě někdo něco ptá je na místě odpověd

Pokiaľ sa pri videohovore vidíš ty (malé okienko) - tvoje video odchádza k protistrane. Ak vidíš aj jeho, ale on teba nie - problém je na JEHO strane (píšeše - cez mobilný telefón) - videohovor má vyššie nároky na dátový tok, okrem hovoru musí sa spracovávať i video - a to možno už jeho telefón nezvláda. Skype v tomto prípade pre zabezpečenie lepšieho hovoru vypne video.