» Poradna » Programy

Skype volání na mobil

Ahoj lidi, chtěl jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s voláním ze Skypu na mobil. Koukal jsem, že Skype nabízí nějaký paušál, na jaře to bylo jen na pevné linky, ale teď to je i na mobily. Díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

osobnú skúsenosť nemám. mám však prialeľa bývajúceho v usa (naples, florida) a u neho je bežná nehoda, že má presmerované hovory zo skype na mobil

Zaplať si Skype účet a volej kam chceš. Jestli ale mají nějaký extra paušál na mobily, nevím (pokud jsi to tak myslel). A obecně placení paušálu není nutností.

No, právě, že jsem četl, že za necelá 4 eura máš paušál na volání na pevné linky a dokonce i na mobily. Přijde mi to až moc luxusní, tak zkoumám, jestli s tím má někdo zkušenosti.

A kde jsi to četl? Tomu nevěřím.

www.skype.com ...

Tohle jsem našel také, ale kde máš ty mobily?

Resp. nevěřím těm mobilům, na pevnou jo. Určitě u toho bude nějaký FUP, ale jinak to vidím reálně

Ty mobily jsem právě jen slyšel. Tak mě to zajímalo. Aspoň, že to je na tu pevnou.

dole tam pisou neco o SKYPE TO GO a moznostech vyuzivani mobilu i pevnych linek, nemel jsem to ted cas zkoumat dal, ale jestli se nekomu chce, at to prozkouma a napise vic o co se jedna a jak myslej to vyuziti mobilu i pevnych linek..

To je přesně to, co mě zajímá, jestli s tím má někdo nějakou zkušenost.

share.skype.com ...

takze tu to vysvetlujou, upis se jim na skupe pro za dva a pul eura na mesic, zadej kamosovo cislo at je jake je do jejich systemu, oni ti poslou nejake jakoby nahradni za to cislo (neco jako cislo ve tvaru zdejsich cisel), ktere kdyz volas i ze sveho mobilu, tak je uctovano jako bys volal nekam pres ulici plus maly poplatek skype out do mexika...jen si to spocitat...teoreticky si to muzes teda propocitat, jak te to vyjde, kdyz to pouzijes na mistni volani na mobil vuci klasickym skype poplatkum...

Akorát, že to je omezeno jen na tyto země:
Skype to Go is not yet available in all Skype Pro countries, however. So for now, I'm afraid you need to live in one of these places: Australia, Denmark, Estonia, Finland, Hong Kong, Japan, Poland, Sweden, UK and the US.