» Poradna » Programy

Skype Virus

Dobrý den,dneska jsem chytil nějaký druh skype viru. Jde o to, že odesílá všem lidem v mém seznamu odkazy takového typu (radši neklikat) "http://gg.gg/4dpwj" " http://gg.gg/4dpwh". Začal jsem tím, že jsem změnil heslo skype účtu a následně jsem přeinstaloval PC. No po 3-4 hodinách se tento link opět všem poslal. Zkoušel jsem různé programy na čištění atd. ale nic nepomohlo. Jiné rady na internetu nejsou asi mým případem, protože mi také nepomohly. Nic jsem v poslední době nestahoval a že bych byl na nějaké nechráněné stránce nebo tak to si taky nemyslím, takže nevím jak se to do PC dostalo a vlastně ani nevím jestli je zdroj viru ve skype účtu, PC nebo já nevím. Neměl by někdo nějaký nápad co s tím?

Odpovědi na otázku

urobil si čistú inštaláciu?

Ano mám koupený windows 10 a reinstalaci jsem udělal kompletní. Nic jsem v PC nenechal. Vše šlo bez problému, takže nevím jak to, že ten virus tu pořád je.

Eset Smart 10 IS je najlepší, je náš, je Sľovenský.