» Poradna » Ostatní

Skype virus

Dobrý den, potřeboval bych poradit, 14 dnů nazpátek sem začal na skypu odesílat zprávu typu http://goo.gl/MFpg3l jmenohttp://cnn.it/1RZWKQz jmenoSám sem však na takovouto zprávu neklikl. Poté jsem to začal řešit, avšak bezvýsledně. Je zvláštní, jednou sem už skype virus měl, ten se mi podařilo odstranit, avšak tento virus mi odeslal pouze dvě zprávy v rozmezí jednoho týdne. Antivir nic nenašel - A to sem nastavil velmi důkladnou kontrolu. Zkoušel jsem si stáhnou spybot, jenže po nalezení několika malwarů chtěl zaplatit plnou verzi za odstranění. Tak sem ho smazal. Potřebuju teda poradit, co mám dělat. Popřípadě kdyby mi mohl někdo poradit dobrý program na odstranění malwarů. Děkuju za pomoc

Odpovědi na otázku

Na odkaz NEKLIKAT ! Několik přátel na skypu na to kliklo a začlo to u nich taky !!!

To se někomu dostane dycky do adresáře a pochytaj to všechny kontakty. Dycky se najde někdo kdo na to klikne. Nevýhodou je, že neřád mění podoby, kdy na to přestanou fungovat osvědčené anti z dřív

...taky se přidám. U mne je zajímavá jedna věc a to, že ve chvíli odeslání zpráv jsem měl skype zapnutý pouze na mobilu (s windows phone). V PC jsem nic neobjevil a to, že by psal někdo viry na wp, se mi moc nezdá...

To jsem taky zapomel dodat, v dobe odeslání sem mel pc vypnutý a nikde jinde sem nebyl přihášen..

http://www.blesk.cz/clanek/digital-pocitace-a... ej.html Tendle jsem chyt před třemi lety. Šířitel mu poslal odkaz, já jen klilnul a byl klid od šiřitele i viru

Na YouTube o tom videjko najdeš, m.youtube.com › watch

Ještě že Skype už druhým rokem nemám (od doby co M$ zrušil používání starších verzí) . Přešel jsem na jabber.cz kde jsem si zakoupil za 7€ na rok VIP , ve kterém je i Skype komunikace a tyto zprávy v něm naštěstí nechodí :) .