» Poradna » Mobily

Skype ukazuje cizí kontakty

Dobrý den,po poslední aktualizaci Skype pro Android (srpen 2017) se mi mezi kontakty objevilo několik zcela neznámých kontaktů. Někde jsem se dočetl, že v nastavení soukromí lze vypnout synchronizaci a tím pádem uvidím pouze své kontakty jako dřív.Tohle ale funguje jen na některých mobilech. Konkrétně na Lenovo K5 nemá vypnutí synchronizace žádný efekt.Zajímalo by mě, odkud Skype tyto kontakty bere.Díky. J.R.

Odpovědi na otázku

To je normální, udělali z toho "sociální síť"

Cudzie kontakty.... často sú to kontakty, ktoré žiadajú o pridanie do zoznamu. Niekto na druhom konci niekoho hľadá, dá "pridať" a tebe sa objaví a žiada o potvrdenie. Pozri sa do jeho profilu. A jednoducho ho zo zoznamu vyhoď alebo zablokuj.

Pokud ho vyhodím ze seznamu, objeví se po chvíli znova ten samý anebo další neznámý kontakt.

píšou když odebere nežádaný, že se nevrátí, navždy. Mě se tam cpou jen jacísi kokoti roboti.