» Poradna » Programy

Skype spouštění po startu - na pozadí(bez otevření okna skypu)

Potřebuju nastavit skype tak, aby se spouštěl po startu(to mě dělá), ale minimalizovaný v oznamovací oblasti.Prostě se mi pořád skype spouští po startu PC s otevřeným oknem skypu.V nastavení skypu mám zaškrtlé spouštět skype na pozadí.Poradíte někdo jak to nastavit? Nechápu proč to nejde.

Odpovědi na otázku

Vypadá to na zádrhel v programu Microsoft Skype pro Windows. Dělají to poslední dvě verze programu, starší ne. Setkal jsem se s tím už u několika PC v posledních cca deseti dnech. Snad to brzy opraví.

To si taky myslím, že je to chyba Skype, protože zkouším jakékoli nastavení a nic nefunguje.

Tak potvrzeno, je to chyba programu ve verzích 8.62....https://answers.microsoft.com/en-us/skype/forum/all/sky... (poslední příspěvek dole)

A týmto sa potvrdzje fakt, že všetko, čo dostane M$ - tak to domrví! W10 - bugy, Skype - bugy, One Drive - už zatrhnú možnosť si z neho sťahovať SVOJE VLASTNÉ súbory späť do PC.Dá sa očakávať, že o chvíľu asi nebude dostupné nič, čo má pod palcom M$.