» Poradna » Programy

Skype-problemy s instalaci

Zdravim, mam mensi problem se Skype instalaci.
Kdyz si stahnu balicek skype. (Stahuj,dom.stranka ap.) tak mi to nazacatku vyhodi tuto chybu:
Skype selhala kod 1601
a potom tam je napsane:
Sluzba Windows installer neni dostupna. A mam nekoho kontaktovat a overit jestli je sluzba spravne registrovana ci co.
Diky za radu

ps: pokud existuje i jiny program jako skype, tak mi jej muzete doporucit,volam hlavne brachovi a on ma skype.

Odpovědi na otázku

To není problém se Skype instalací. To je problém s libovolnou instalací. Však ti to tam, sakra, píše. Nemáš instalovanou službu Windows Installer. Tak si stáhni tu službu. Ale musíš mít minimálně SP2.

Jo a abych nezapomel, tak mi dela problemy jen skype. Jine programy se instaluji dobre.

Aj tak plati to, ze musis instalovat sluzbu Windows installer...

Odpověděl jsem ti přesně na základě tvého popisu stavu.