» Poradna » Web a internet

SKYPE po přeinstalaci nejde zvuk

Zdravím, mám OS WIN VISTA, nemohl jsem se přihlásit na SKYPE a ani mi nebral heslo.Po přeinstalování na verzi SKYPE 7,36 se mi automaticky přihlásil na původní adresu i heslo. Po navázání kontaktu s volanými přijímají můj hlas ovšem je neslyším vůbec nic. Při zavolání na "echo" k odzkoušení spojení ,se vůbec nepřipojím, pouze jednou cinkne a je bez signálu.JINAK SLUCHÁTKA JSOU V POŘÁDKU, JINDE FUNGUJÍ.PROSÍM O RADU CO S TÍM JDE UDĚLAT .DĚKUJI

Odpovědi na otázku

Pozri sa do nastavení - ctrl + , (čiarka) a do nastavení zvuku v ovládacích paneloch

Nastavení je v pořádku a funkční, připojení na echo také nejde.H

Si chopný odpovedať celou vetou? Ide o to aké nastavenie. Nie raz som vo W7 videl ztíšený mikrofon v položke Ovladacie panely/zvuky/zvuk/nahravenie/mikrofon

Zkontroluj si zvuk v nastaveni Skype. Tam si nezávisle vybíráš, jaká zvuková zařízení používají

V ovládacích panelech zakažte ostatní nepoužívané vstupy zvuku.

Zvuk na tom pocitaci ti hra v inej aplikacii? Napriklad ked spustis youtube video?Skontroluj nastavenia zvuku v Skype a zvol tam spravne vstupne(to asi mas, nakolko ta druha strana pocuje) a vystupne zariadenie (tvoja zvukova karta)https://www.youtube.com/watch

Skype má vlastné nastavenia pre zvuk i video.Zvuk (zvukové zariadenie) sa nastavuje tu:http://chcem.info/foto/skype/skype-iniciali... http://www.tipypropc.cz/wp-content/uploads/2011/0...

Me to neslo , tak jsem vesel do slozky skypu a tam jsem vymazal nejakej config a slo to . Nevim jak uz presne, takze uz vic neporadim.

Po aktualizaci Skype nejde zvuk. Sluchátka fungují, prosím o radu.