» Poradna » Programy

Skype otazka

Ked niekto pise v oficialnom skype kliente v chate tak ten druhy vidi akysi emotikon pisuceho pera. Moja otazka je ci vidim to pisuce pero iba ak dana osoba pise mne alebo ak pise hocikomu?

Odpovědi na otázku

juro:Když má zaplý ,,povolení zobrazování svého stavu na webu,,tak tu tuštičku vidí všichni.

Jj, a hlavně když je připojeno cca 15 mega klientů, tak jen to "vočuchávání", co každý z nich právě v daný moment dělá, je naprosto fascinují a denervující, zda se to stihne. Ať ten blbec to tu nepíše dvakrát.