» Poradna » Programy

Skype neupozorňuje na zprávy

Před chvílí jsem si na Skype nainstaloval nějaký doplněk, který překládal text v chatu. Nelíbil se mi, a tak jsem ho odinstaloval. Po odinstalování však nastal problém. Skype mě přestal upozorňovat na nové příchozí zprávy a to jak zvukově, tak vizuálně. Zvuk přijetí nové zprávy se prostě nepřehraje, ať je to v nastavení nastaveno jakkoliv. Stejně tak ikona v oznamovací oblasti. Zůstává pořád stejná, jako by se nechumelilo. Zkoušel jsem Skype přeinstalovat a pak vrátit do bodu obnovení, nicméně nic z toho nepomohlo.Prosím o jakoukoliv radu.Děkuji, Marek

Odpovědi na otázku

1. Odinstalovat skype2. Smazat ho ze složky %appdata% (viz. start - do políčka pro vyhledávání napiš %appdata% a enter3. Nainstalovat skype a už by neměl být problém :) .

Říkal "jakoukoliv" radu. Téhle bude zaručeně málo, protože to nejpodstatnější zůstalo v Registry. Takže čistit Registry, např. pomocí jv16.

Děkuji, pomohlo