» Poradna » Programy

Skype neodesílá video

Po aktualizaci Skype mi přestalo fungovat video. Lépe řečeno neodesílá video. Kamera svítí, volající stranu vidím i slyším, ale ona mně nevidí. Stejný problém je i ve volání na Fcb. Nevím si s tím rady Prosím, poraďte.

Odpovědi na otázku

Dobry den, bylo to aktualizaci Skype, ci Windows? Pokud nefunguje i volani na FCB, podeziral bych Windows Anniversary aktualizaci a novinku Frame Server. Jak ho vypnout je zde: https://www.nextofwindows.com/a-quick-fax-if-windows-10...

Při aktualizaci Skype. Děkuji, zkusím to..

Tedy když po aktualizaci Skype, co tak se vrátit k předcházející verzi, co bez problémů fungovala a vyhnout se novější verzi, co dělá problémy?

Po aktualizaci Skype mi přestala fungovat kamera.Po zapnutí Skype kamera chvíli funguje a pak zhasne.Volající ho vidím i slyšim,on slyší ale nevidí.Prosím o radu.Děkuji