» Poradna » Programy

Skype nenajde nový kontakt

Po aktualizaci Skype nelze vyhledat nový kontakt. Vypíše: nic nenalezeno. Druhá strana můj nick vyhledá, ale mně se výzva k přidání do kontaktů neobjeví. Navíc nejde spojit videokonferenci. Lze pouze se stávajícími kontakty chatovat. Poraďte prosím.

Odpovědi na otázku

Máš nastaveno oznamování nového kontaktu jak je ve sceenu, aby ti to mohlo dojít ?(Tvůj skyp najdu podle @adr i skype jména, ale nebudu zkoušet spojení)Mohl by se ozvat někdo s Vistama, jak to má s funkčností na skype