» Poradna » Mobily

Skype na mobilu vyzvání až po otevření pouzdra

Dobrý den, asi před měsícem mi přestal na mobilu zvonit příchozí hovor nebo zpráva na skypu. Telefon mám v otevíracím pouzdře, až když ho otevřu, teprve začne zvonit. Jiná zvonění fungují normálně. Zkusila jsem skype odinstalovat a znovu nainstalovat s nulovým výsledkem. Můžete mi prosím poradit? Děkuji Vlasta Katrenčíková//Upraven nesmyslný titulek (mail) a zařazeno do správné kategorie.//

Odpovědi na otázku

Zrejme nemuze dychat a kdyz pouzdro otevres nadechne se a zvoniMrkni do nasteveni. Nevidim cely text debilni googlacka reklama mi prekryla uz podruhe po sobe tvuj popis problemu 🔗✴https://support.office.com/cs-cz/article/nastaven%C3...