» Poradna » Programy

Skype mi automaticky přijímá bez vyzvánění příchozí hovor

aniž bych věděl, může mi volající (někdo z mých kontaktů na Skype) vniknout do počítače, neslyším žádné vyzvánění, moje kamera je vypnutá, ale mikrofon přenáší zvuky z mého okolí

Odpovědi na otázku

To oznamuješ nebo se ptáš? Ne, není to možné. Skype se rozhodně sám nepřijímá.

celé roky jsem ráno vždy provedl přihlášení na Skype - a pak mi mí známí volali (se zazvoněním); tentokrát se prostě zazvonění nekoná a známí mi přímo "vstoupí do bytu" už jsem párkrát Skype aktualizoval a nic se nezměnilo

Toho blba si nevšímej, to je takový místní kašpar.

Možná to není chyba Skype, ale nastavení telefonu. Setkal jsem se s tím u telefonu Xiaomi, který měl někde v nastaveních volbu automatického přijímání hovorů po pár sekundách.

Beru zpět. nevšiml jsem si, že jde o PC. :)

Skype to má v nastavení. Přesně z hlavy si nepamatuji, ale myslím, že sekce Volání.

bezva, to mi spadl kámen: je to opravdu ve volání/ rozšířené/ pokročilé volání/ automaticky přijímát příchozí hovoryděkuji a končím své vyptávání - kňour