» Poradna » Ostatní

Skype instalace.

Nejde nainstalovat skype? Opakovaně hlásí chybu, zkuste později.

Odpovědi na otázku

No tak to "zkuste později", ne? Třeba se mu teď jen prostě nechce ...

Stále nejde nainstalovat Skype. DŠ.

Podľa ikonky - máš desiatky. Pravdepodobne sa pokúšaš stiahnuť Skype z Windows Apps - M$ Store. Skús však stiahnuť Skype z originálnej stránky https://www.skype.com/en/ .Druhá rada: ak ti nevyhovuje verzia 8 (tá je tak užívateľsky "príjemná" ako trieska v oku ), tak si nainštaluj verziu 7 - tu https://go.skype.com/classic.skype stiahneš a nainštaluješ. Podpora desiatok tam je. Táto verzia 7.41.0.101 je asi posledná z pôvodných a dobrých Skype, kde si môžeš všetko ponastavovať podľa svojho.

Může zkusit i verzi portable - ta se neinstaluje vůbec, pouze rozbalí.

Od 1.9. v. 7 nefunguje (dle MS).Teď už je lepší použít Skype Metro, které je součástí W10. Ta v. 8 desktop je úplný děs.

Volovina!M$ dostalo toľko negatívnych ohlasov na zrušenie Skype .7..., že to predĺžili (zatiaľ na 6 mesiacov, uvažuje sa i na dlhšie).

A stále funguje....

Skype je uplně typickej příklad jak dopadne produkt kterej ty matláci z MS dostanou do spárů... Z použitelnýho a praktickýho programu kterej používali stamiliony lidí se stal otravnej a nepoužitelnej produkt k ničemu kterej ztrácí uživatele uplně raketovym tempem.

Týden opakovaně se pokouším nainstalovat Skype. Nejde nainstalovat?

Už jsem ti říkal - nemusíš instalovat - stačí ROZBALIT! Nebo to chceš turkemensky?

Rusky bude stačit, jeho generace se azbucky učila

Admin z mujsoubor te vyzval, aby jsi mu zdelil ......., jenže nedbals. Co pak chceš. Ishi ti taky néco radil a co ty ? .

Opakovaně hlásí "Zkuste později"

Tak zkoušej dál, když jsi prudící pako.

S tim ti muze pomoci Mrkvosoft. Co to prevzal, jsou problemy nejen s nefunkcnosti jak mas ty. Vcera mi znami volali, ze uz jim taky zvuk jde . Koupili ntbW10.