» Poradna » Programy

Skype heslo - Facebook propojený se Skypem

Jak zjistím heslo ke Skype účtu, který jsem vytvořila přihlášením přes Facebook? Pokud se pokusím přihlásit e-mailem a heslem z Facebooku, tak to nejde. Pokud se přihlašuji pomocí odkazu "přihlásit se přes Facebook", tak mi to přihlásit jde a to tím heslem od Facebooku. Ale v mobilní aplikaci se nelze přihlásit přes odkaz na Facebook a klasicky e-mailem+heslem od Facebooku to zase nejde , tak tam jsem ztracená. A pokud si nechám zaslat odkaz pro obnovu hesla, píše mi to, že si mám změnit heslo přímo na Facebooku, ale to heslo já znám. Pouze do Skype se s ním nepřihlásím. ZuzanaHoblova@seznam.cz

Odpovědi na otázku

Jen poznámkaJe nerozum propojovat face se Skype, v případě nákazy problém i ve skype a většíSdělovat mail přímo v dotaze taktéž, stačí že je v nicku, neznalým skryt

Děkuji za reakci. Něco na tom bude :) Tak já tedy zřejmě nebudu dál pátrat a tento účet propojený s Facebookem znehodnotím vypsáním nesmyslných znaků do jména atd. Protože jsem zjistila, že smazat Skype účet nelze

jak radí admin jinde

Ano, přesně tak. Studovala jsem, jestli jde účet aspoň smazat a ani to právě nejde. Proto je toto asi jediným možný řešením

Zdravím všechny snad jsem zvítězil

Please check your email for a message with your code. Your code is 6 numbers long

Tak registrace přes facebook do skype, pak jsem koupil číslo skype, pak kredit, pak se chci přihlasit na iPhonu do app Skype a heleme se, nejde to, prachy v řiti. Můžu volat jen z macbooku ale normalne volat z aplikace skype na iPhonu nejde. Řešení žádné !!!! Shit Shit Shit. Dokonce nejde sloučit s jiným účtem, prostě si z mobilu nezavoláte ani náhodou !!!!

No přesně !!!! To je ten Skype teda hodně nedořešenej v tomhle. Taky jsem to chtěla právě řešit sloučením účtů, že bych si ten Facebookovej účet aspoň sloučila s manuálně vytvořeným účtem, abych to heslo mohla vymyslet a měla ho. Ale jak sloučit účty, na to jsem nepřišla a myslela jsem si naivně, že to nějak jít musí. "Přece ten Skype nebude tak primitivní, říkala jsem si". Je to nemilé, ale opravdu asi takhle nedořešený je :D Facebookovým Skpem se asi nikdo v mobilu přes appku prostě nepřihlásí :(

Opravdu je Skype nejspíš na dvě věci. Asi tušíte, na které dvě věci myslím :D A to existuje už takovou dlouhou řadu let. Takhle nedomyšlený základní požadavky, no to mně Skype tedy vážně hodně zklamal :(- nejde smazat účet (i když je třeba X let nepoužívaný)- nejde se přihlásit z mobilu, pokud jste se registrovali přihlášením přes Facebook- nejde sloučit účty (např aby si aplikace spojila váš Facebook-Skype s Miscrosoft-Skypem)

Náhodou skype je na tři věci, tedy ten zdarma. Když funguje ( stop aktualizacím), tak jsem mohl zrovna před chvilí dát řeč za oceánem.

Ano, leda tak :)

Kulisina