Skype for Business - planovanie schodze v šéfovom Outlook Kalendári

Ahoj,veľmi peknbe prosím o radu:Je možnosť plánovať schôdze Skype for Business za svojho šéfa v jeho Outlook Kalendári ( mám plný prístup aj práva jeho Outlook kalendára)...Ak chcem naplánovať schôdzu v jeho Outlook kalendári - vypisuje mi to, že potrebujem jeho oprávneneia ( podotýkam, že tie oprávnenia mám - všetky ktoré su možné).Vie mi niekto poradiť kde môže byť problém?Alebo to nejde plánovať za neho?ďakujem vopred za odpoved a dúfam, ze som to napísala zrozumitelne :)

Odpovědi na otázku

Planovat meetingy za niekoho (on behalf) v Outlooku samozrejme ide. Sef ti musi pridelit prava (delegate) pretoze musis mat prava na zapis.

Ďakujem za odpoveď, ale tie prava (delegata) mám v plnom rozsahu a napriek tomu to nefunguje.