» Poradna » Windows (a jiné OS)

SKYPE bez účtu Microsoft

Doteď jsem měl na notebooku s Windows 10 nainstalované Skype se spoustou kontaktů bez toho aniž bych měl počítač zaregistrovanýs Microsoft účtem, nyní po aktualizaci Skype se nelze přihlásitpůvodním uživatelským jménem, ale je vyžadována registrace doúčtu Microsoft. Lze používat Skype bez Microsoft účtu tak jako dříve, případně jak se dostat k původnímu účtu s kontakty ? Díky

Odpovědi na otázku

Zkus se do Skype přihlásit tady https://login.skype.com/login

Nainstaluj si desktop verzi Skype. Jedu taky bez MS účtu na původní jméno.

Jdi na https://www.skype.com/cs/get-skype/ zvol "Získat klasickou verzi Skype" a přeinstaluj.

Pouzivam Skype vo verzii 12.10.572 a nie je ziaden problem prihlasit sa cez bezne skype meno (tj. bez microsoft uctu).

Verzia 12 ? Nieje to business verzia ? To je potom nieco ineho, nez standardna verzia Skype.

nejde skype

Dobrý den, potřebuji se dostat na původní Skype , kde mám všechny kontakty a zakoupený kredit.

ikona je na obrazovce, ale skype nelze otevřít

Dobrý den, potřebuji se dostat na původní verzi Skype, kde mám všechny kontakty a zakoupený kredit.

nemohu otevřít skype jen přes Microsoft, ale mám uvést emailovou adresu, nebo telefonní číslo. Zkoušela jsem tam napsat emailovou adresu a je to špatně

Já mám to samé...měla jsem stále Skype aktivnína mi ale před 2 Dny mi byl vyčištěn mobil a když jsem musela postahovat aplikace tak vše jede super jen Skype teď chce po mně po Microsoft účet ..ten nemám a když se zkouším přihlásit v tak mi to píše že neplatná e-mail adresa neplatné jméno..tak sakra vím co jsem měla roky za jmeno....... Tak jsem pozadala o pomoc ..a toto mi přišlo...nedávno jsme obdrželi žádost o obnovení vašeho účtu Microsoft, hBohužel jsme nemohli ověřit vaše vlastnictví tohoto účtu na základě informací, které jste zadali. Společnost Microsoft bere bezpečnost a soukromí svých zákazníků velmi vážně a součástí snahy o co nejlepší ochranu jejich osobních údajů je maximální obezřetnost při ověřování vlastnictví účtů.Vyplňte znovu ověřovací formulářV tomto okamžiku vám doporučujeme Znovu vyplnit formulář a zadat co nejpřesnější informace o vašem účtu. Čím přesnější informace nám poskytnete, tím pravděpodobněji znovu získáte přístup ke svému účtu. Níže uvádíme několik tipů, které vám pomohou formulář vyplnit co nejúplněji a nejpřesněji

Nejde nainstalovat Skype.

Nejde nainstalovat Spype. Opakovaně hlásí chybu, zkuste později?

Nejde nainstalovat Skype?

Pre tych, ktori sa s novou ver.8 nevedia prihlasovat plati, ze E-mail pouzivate len v pripade, ze ste majitelia Microsoft uctu a prihlasujete sa s nim. Ak vsak pouzivate iba standardny Skype ucet, tak po nainstalovani Skype 8 normalne pokracujte kliknutim na tlacidlo "prihlasit s Microsoft uctom" - ako jedinym ktore tam vidite, no potom dalej do policka s "loginom" musite zadat svoje jedinecne Skype-ID (nie e-mailovu adresu). Ak vase skype-id neviete, nech vam ho povie nejaky priatel ktory vas ma na Skype v zozname priatelov a nech si otvori vas profil a tam bude zobrazene vase pesne a jedinecne Skype-ID. Po odoslani vas aplikacia Skype vyzve uz iba na zadanie hesla a budete prihlaseny - zas na svojom Skype-ID. Nepotrebujete ucet Microsoft. Su to len sproste marketingove triky. Od kedy Microsoft kupil Skype, ide to s nim dolou vodou. Kym ho nevlastnil Microsoft, tak sa to este dalo prezit.

Chci přihlásit na skype

obrý den, právě jsem se přihlásil ,ale protože mi kamarádi a známí volají na skype: pohodakral je možné toto znovu použít -co pro to udělat. Nehledě jsem přišel také o kontakty. Vyřešilo by to skypové jméno- pohodakral když mi bude někdo volat? Děkuji moc a příjemné svátky Luděk

nemám skype

nemohu se dostat na skype,,ktery jsem mela uz pred 5lety.

dostat se k puvodnímu učtu

prihlasit

Potřebuji otevřít přístup na Skype pro výuku kurzu a mám problém s přihlášením.

....chcem sa prihlásiť do Skype. Veľakrát som sa už prihlásil,po čase asi mesiac,som bol zase vypnutý,a chodil som tam často...

Nemohu se dostat do SKYPU.Jak ve svém notebooku najdu formulář,ve kterém bych vyplnil své přihlašovací jméno a heslo?Děkuji.

nechci skype s přihlášením