» Poradna » Ostatní

SKYPE a velikost písma

Dobrý den, mám dotaz, jestli se dá nastavit ve SKYPE velikost písma. Děkuji za případné rady.

Odpovědi na otázku

Pokud se ti jedná o velikost písma v názvech kontaktů a menu Skype, tak nedá. Ten je dán použitým rozlišením tvojí obrazovky. Velikost písma pro chat se změnit dá.

Mohla by som poprosiť o radu ako môžem zväčšiť písmo na pravej strane v skype kde sa píše komentár?

Dobry den,cituji z https://www.chip.cz/novinky/tipy-triky/skype-... Pokud je pro vás použitá velikost písma příliš malá, přejděte v okně nastavení do nabídky »Chat a SMS | Vzhled Chatu«. Poté klikněte na tlačítko »Změnit písmo« a v podokně nastavte velikost a případně i font písma. Nastavení potvrďte tlačítky »OK« a »Uložit«.

Děkuju.

Není zač

Prosim o velkosť písma.

Skype sa mi klavesnicou ctrl + minus zmenšíl, ako ho znova zvečšim (Skype)´Ďakujem.