» Poradna » Ostatní

Skype a připojení

Lze skypovat bez toho že by jedna či druhá strana neměla připojení k internetu.? Prosím odpovědi bez poznámek "to by jsi měl vědět a pod". Děkuji za odborné posouzení

Odpovědi na otázku

neřehci se dotazu, je to něco jako alibi či prokázání viny

Samozřejmě že nemusíš mít internet, dokonce existuje na Google play Facebook aplikace, kde můžeš chodit na Facebook a nepotřebuješ k tomu internet. Prý i Google něco takového chystá...

A když jeden tvrdí že facebook nemá.

jo a strana bez FB má PC (ne třeba mobil)

Dávám ti +. Buď to na mě hraješ, nebo jsi dost mimo. Věřím v to první.

Nehraju nic. Navíc to potřebuji mít potvrzeno od znalého věci. Já mám skype normal s připojením na net, takže nemám kde vyzkoušet jinak. To není jak komprimace a kompromitace fotografií, to bych se fakt styděl zeptat

Mám auto, pojede druhé bez motoru :D ?

Nie, nepôjde to

No konečně kloudná odpověď. Teda i od Vagon i když ten se rozjede i bez lokomotivy,v některých případech . Na netu jsem to nenašel tak proto dotaz tady.