» Poradna » Programy

Skype – nejde se přihlásit. Vaše přihlašovací údaje nebyly rozpoznány

Vaše přihlašovací údaje nebyly rozpoznány. Prosím, zkontrolujte vaše Skype jméno i heslo a opakujte přihlášení.Zkoušel jsem reinstalovat Skype – nepomohloZkoušel jsem nainstalovat starší verzi Skype – nepomohloZkoušel jsem různé Skype účty – nepomohloJsem už dost zoufalý, potřebuju Skype pracovně a z nějakého důvodu mi pořád ne a ne se přihlásit… a přitom ráno mi to normálně fungovalo, až teď to z nějakého důvodu nejde

Odpovědi na otázku

No co třeba zkusit zkontrolovat heslo a jméno?

To je samozrejme v poradku

Skype při tom přihlášení používá IE. Jde se na web skype přihlásit těmi údaji z IE?

Na tu webovou verzi Skype se prihlasim bez problemu, ale do Skype aplikace ne. Tam to pise onu chybovou hlasku.

U te webove verze zase pro zmenu nefunguje volani, ackoli mam ten plugin na volani skrze tu webovou verzi Skype nainstalovany a povolenyPotrebuju tedy idealne opet rozchodit tu klasickou Skype aplikaci, do ktere se nyni nemohu prihlasit

Co používáš za antivirus? Nemá třeba nějaký integrovaný firewall, který ti zablokoval komunikaci ve Skype? Za další si projeď určitě systém na breberky pomocí MBAM https://www.malwarebytes.org/ .Pokud nic z tohoto nezabere, tak po instalaci Skype jej odinstaluj pomocí Revo Uninstaller Portable, který se pokusí odstranit i všechny záznamy o programu z registru systému http://portableapps.com/apps/utilities/revo_unins... .Pokud ani toto nezabere, pak si vymaž celý profil Skype ze složky %appdata% , možná je tam nějaký chybný záznam o přihlášení, který tě nespustí dál (přeinstalace programu jej nevymaže, pokud je vůbec tato možnost k zafajfkování při odinstalaci) .

Vždy to normálně fungovalo, ještě včera ráno v pohodě... a pak jsem se zkusil odpoledne lognout do Skype a začlo to dělat tuhle chybu. A dneska to pořád nefunguje. Samo od sebe se to asi nespraví... tak právě potřebuji poraditJinak antivir mam Comodo Internet Security PremiumSystém mám Win 8.1Co všechno mám vymazat z Appdata?

1. kontrola Skype účtu z jiného zařízení - telefon / tablet /jiné PC2. jiné internetové připojení (např. mobilní data ..)3. vyzkoušet portable verzi Skype (bez nutnosti instalace)http://portableapps.com/apps/internet/skype_portable4. pokud je problém pouze na Vašem PC - co se změnilo od doby kdy to šlo do teď ? Instalace aktualizací, nějakého jiného sw ? - vrátit systém do stavu před problémem

Skype úćet jako takový normálně funguje. Problém je zřejmě jen v mém PC. A co se změnilo od té doby, kdy to fungovalo - právě že vůbec nic! A to je to divné... najednou za pár hodin po logoutu to prostě najednou začalo psát onu chybovou hlášku

Jinak zkusil jsem smazat kompletní adresář AppData/Roaming/SkypePak znova nainstalovat Skype. A nepomohlo.

Ani ten Skype_portable nefunguje....

" Problém je zřejmě jen v mém PC..." - zkoušel jste to z jiného zařízení nebo na jiném internetovém připojení ? Co ta portable verze?Obnova systému buď přes fci bod obnovy nebo ze zálohy ?A ještě jak už tu někdo psal, antivir -zkoušel jste odinstalovat ten Váš ?Něco je prostě jinak. Samo od sebe se nic neudělá, vždy to má nějakou příčinu, byť by top byla pouhá aktualizace toho bezpečnostního balíku, která zablokuje komunikaci na servery MS. Třeba.

Ta portable verze taky nefunguje.Obnovu sytému jsem zkoušel (o den dozadu) - nepomohloAntivir jsem zkoušel vypnout, taky žádná změna. Ale Vždy jsem ho měl zaplý a Skype normálně fungoval. Nezkoušel jsem ho komplet odinstlovat, ale vypnout ano.

Tak ještě mne napadá zkusit reset hesla přes formulář na registrovaný email Vám přijde odkaz, a nastavíte si nové heslo.

I tato obnova hesla také vyzkoušena... beze změny...

Tak ještě mne napadá vyzkoušet Skype pod jiným uživatelským profilem na tom PC. Pak už leda reinstall Win

Tomu se prave chci vyhnout...

Vzhledem k tomu že to tu řešíte už od včerejší 23h a bůh ví kolik času njste tím strávil už před tím, tak už jste to mohl mít dávno hotové.

Nechci znova předělávat všechno, co mám nastavené, programy, všechno co je uzpusobene k tomu, jak to pouzivam

Nemel by jste předělávat vše, tedy pokud by jste měl zálohu funkčního systému. Světe div se ale Windows samy nabízejí tvoru bitové kopie Přijde mi že místo řešení problému neustále hledáte výmluvy, že to či ono nejde. Zkoušel jste ten jiný uživatelský účet (profil) ? A co odinstalace toho antiviru ?Pokud Váš Skype účet na jiném zařízení (nejlépe také PC s WIn) funguje tak je opravdu problém v tom Vašem PC a klidně to jinak než novou instalací systému nepůjde.

Zkousel jsem veci viz vyse. Preinstalovavat cely system nebudu. Zkousel jsem i onu jsem obnovu systemu, coz nepomohlo.

No nevím, podle mě si pletete pojmy.Windows má buď tzv bod obnovy tzn. že systém si sám na disku vytváří kopie změněných systémových souborů (např při aktualizaci) tak aby se dal případně vrátit zpět do stavu před tou instalací.A nebo lze ručně vyvolat vytvoření bitové kopie systému, ta se dělá na jiné médium, na rozdíl od výše uvedených bodů obnovy, pro které je dle nastavení systému vyhrazena určitá část místa na disku, obsahuje kopii celého funkčního systému kterou lze v případě totální havárie (např. vadný disk) vrátit zpět.

Asi ten Skype tak nepotřebujete

Odinstalace antiviru take nepomohla

Pozri sa do nastavení firewallu - i tam musí byť Skype povolený - pokiaľ nie je - darmo budeš zadávať prihlasovacie údaje - firewall odpoveď od Skype serveru nepustí.Ovládací panel - Windows firewall - Povoliť program alebo funkciu.... - vyhľadať v zozname Skype a označiť obe nastavenia.

Přesně tak, tazatel má antivirus Comodo, který má integrovaný firewall. Možná vypnul pouze ochranu proti virům, ale firewall mu zůstal zapnutý.

Firewall jsem samozřejmě v Comodo taktéž vypnul...

A při přeinstalování Skype se vždy při první spuštění dotáže, zda chci Firewallu dát povolení pro Skype, což dám. A výsledek je pořád stejný. Takže pravděpodobně ve Firewallu problém nebude.

Možná se ti zblbnuly firewally jako takové a po vypnutí Comodo Firewallu se ti zapne Windows Firewall, který toto také blokuje. Zkus všem firewallům vyresetovat všechny provedené podmínky. Pak už mě napadá snad jenom špatně nastavené DNS servery.

Ze by najednou z niceho nic... jakou by to mohlo mit pricinu?

Někdo ti např. poslal do chatu podezřelou přílohu (.exe . vbs soubor) , firewall zaznamenal spam nebo podivnou aktivitu ve Skype a pod. . Ale samozřejmě se může také jednat o chybu samotného firewallu, respektive false positive zablokování.

Reinstal nepomůže. Mám kamráda, koupil jsi úplně nový notebook MSI s win 10. Integrovaný skyp ve win 10 funguje, ale klasický skyp ne. Má stejný problém. Zkusil i tovární nastavení a stále stejný problém. Nelze se přihlásit ani pod jiným uživatelem. Zkusil jsem vypnout firewall, defender, koukal jsem na nějaké proxy, externí firewally a nic. Stále tato hláška.

Ještě jedna zajímavost. Pokud úmyslně zadáte špatné heslo. Tak to rozpozná a napíše, že je špatné heslo místo ,, vaše přihlašovací údaje nebyly rozpoznány skype,,

Řešení je jednoduché, stačí změnit seriové číslo disku např. https://www.youtube.com/watchFunguje 100%

nejde mi se spojit s kamarádem.dík za odpověd.pet.

DOUBRAVKA4

nemohu se přihlásit na email

nepamatuji si heslo

Jarmila Zimmermannová Průmysloví 551 Planá nad Lužnicí 39102

Vypnete "automaticky doplnit kredit"

nemůžeme se vůbec přihlásit a připojit

Skype po zapnutí zmizí ,když mi někdo vola,tak vyzváni -po zvednutí skype zmizí a objeví se hovor selhal.

nejde skype instalace

Již několik dní se nemohu na skype připojit .

Tky mám tenhle problém . A dost dlouho . Neodhlašuju se takže mě to muselo odhlásit samo a začalo mě to taky psát . Už to mám dost dlouho a vím co s tím jsem hrozně zoufalá

Zčistajasna nám nejde skype, tak jsme našli původní přihlašovací údaje, jestli teď půjde. Díky

nejde ni skype , nejde přihlásit.

nedaří se mi npřipojit,ikdyž přihlšovací údaje mám správně

109.105.39.xxx

kliknu na ikonu Skype na ploše,vyplním údaje skype jméno a heslo a odešlu enter.následuje zmizení celého okna skype z obrazovky.prosím o radu díky

Nemohu se přihlásit na skype, minule mi to šlo

Nejde mi přihlásit i když dávám správnou adresu.

Nelze se přihlásit

jsem více než pět let připojen na Skype a stále mi funguje na mobilu. Po stažení vaši aktualizace se mi po zapnutí Skype objevuje pouze účet s translatorem. Nemohu se dostat na stránku s účastníky bez možností s nimi navázat kontaktProsím o radu

Nemůžu se přihlásit na skype

nešel mi přihlásit účet na skype ,se mi ohlásilo že .Můj účet je adela2141 a tím nemám i kontakty.Prosím pomozte

Zdravím, asi před rokem jsem klikl na informaci omylem že nechci nikdy skype a už se nemohu zpátky přihlásit,co mě poradíte.

nedostanu se nadale ke svemu uctu porad mi to sdeluje,ze nejsem prihlasena

chci zpátky skype

Nefunguje mě skype a ani nejde přihlásit co mám dělat?

již třetí den mi nefunguje skype?

Proč se nemohu dostat na můj profil ne skype?

Jsou tam zmrdi, zrmodovatělí... asi budeš muset nainstalovat 10 win, neb to vypadá, že ti zmrdi nedovolí pracovat na starých verzích winů a já mám stejný problém, jsem na 7 a musím tedy do 10 winů - oni to ti zmrdi z WINDOWS kouipili a dělají takovýhle sračkoviny.. sorry, že jsem vulgární, ale tohle už nepochopím...

nejde spustit skype

skype jsem již používal, nyní nejde vyvolat

Dobrý den, nemohu se dostat na svůj původní skype, při řešení problému jsem si omylem založila nový, ale chci používat ten původní, kde mám své kontakty. Děkuji Voborníková

Nemohu otevřít skype

Nemůžu se přihlásit

nelze se přihlásit

PROSIM OBNOVIT SKYPE

Dobrý den,nejde mi přihlasit se na spype

Dobrý den,nejde mi se prihlásit na skyp

nejde se mi přihlásit do skype na moje jméno

Dobry den, nainstalovala jsem si novou verzi Skypu a jsem z nej nestastna, protoze mi nevyhovuje. Navic vzhledem k nesrozumitelnym nabidkam o odhlaseni jsem si odstranila i puvodni prihlasovani. Jak mam naistalovat starsi verzi Skypu?

Po instalaci nové verze Skype se nemůžu dostat ke svým kontaktům, ani k možnosti volat.

v

Nejde mně přihlášení na Skype. Znám uživatelské jméno, znám heslo, ale nikde se nepodařilo najít tabulku, do které bych tyto údaje uvedl. Děkuji za odpověď Tomáš.

Jsem prihlasen ale chce to jenom skontrolovat site coz ksem napojen

nedokážu se dostat na starou adresu skype daja.df1

Nelze se již několik dní přihlásit na skype. Nevím,v čem je problém.

zdravím tohle se mi zobrazuje kdy že mi nejde přihlásit na skype. Narazili jsme na problém s vaším účtem Microsoft. Pokud ho chcete vyřešit, přihlaste se v prohlížeči k webu account.live.com.Narazili jsme na problém s vaším účtem Microsoft. Pokud ho chcete vyřešit, přihlaste se v prohlížeči k webu account.live.com

přihlášení na skype

Omylem jsem vymazala skype

nemohu se přihlásit

nejde to spustit

nelze se přihlásit- problém díky vaší inovaci, dříve neby¨l problém, stejně jsem chtěla změnit pozadí, n ikoliv černé, je depresivní na světlejším ale nikdo nereaguje, velmi špatná spoluráce

Na momitoru se mi neustále zobrazuje aktualizace Skype a když kliknu na aktualizovat tak se nic neděje.Skype se mi neotevře.Zkoušel jsem všechno možné a nemohu Skype otevřít .Když kliknu u Skype otevřít objeví se mi hláška aktualizace.KIliknu aktualizovat a zase nic.Tak to jde stále dokola.

nejde mi přihlásit se

nejde mi skype

Program SKYPE je nainstalován ,ale není funkční

nelze přihlásit

nemohu se přihlásit ke skype drapas

Není to záměr aby se přešlo na telefon? vypadá to tak.

Nejde mi se přihlásit na Skype.Pořád chcete opakovat heslo a ty čšpatně čitatelné znaky.Co mám dělat?Děkuji za odpověd.

nejde se mi přihlásitděkuji za pomocDvořáková

nefunguje skype

Skype

nejde rozkliknout skype

nejde se přihlasit ke skype

stále nejde skype

už jsem bezradna ,jak na to

novy e-mail

doubravka 4

již více než 2 týdny se nelze přihpásit na skype.Několikrát jsem zadal svoji novou výše uvedenou mailovou adresu, na které jsem měl nově nainstalován skype verzi 8.34.0.78. Dokonce chtěli po mě 3 (skypové)adresy se kterými jsem před 2 měsíci běžně komunikoval na starém počítaci ve SKYPE verzi 7.40.0.103. Přesto, že jsem jim znova všechny informace uvedl , včetně svého telefonního čísla a bylo mi sděleno že to může trvat i 24 hodin tak výsledek je nula!!!!!!!!!Tak se asi budu muset bez slavného SKYPU obejít, což je škoda!Bohužel je to to u většinu mých známých, kteří si novější verzi SKYPE naistalovali !?!?!?!!!!!

nejde přihlasit

obnovit skype

:obnovit skype

Nezobrazuje se mi skype nelze se přihlásit a potřebuji nutně ohledně příjetdu klienta děkuji

chtěl bych znovu SKYPE

nemuz se prihlasit na skype

žádám o obnovení zrušeného Skype

obnovení Skype

SKIPE

dobrý den,nemohu se přihlásit na skype.Ani po restartování. Děkuji.

nemohu se přihlásit . nevím jak.Mám pocit,že vše čím dál nesrozumitelnější - pro mne určitě,Můžete mi pomoci,prosím!

nemužu se přihlasit na skype uteklo mito kod nemam p=rotože sem to nedelal ja to neumím jeto pocítac moje císlo 723400480 nemam kod jiří frassl dekuji prodsím jiří.

Jsem na tom stejně.Proč nenechat zaběhlou fungující verzi,když nějaký dobrák vymyslí z dlouhé chvíle "pascvil"

A co s tím

Zzzzz

nejde mi skype ráno šel

Prosím o obnovení mého účtu na skype.Nevím ze kterého důvodu mi byl zrušem nemohu se dostat ani obnovit učet windous 7

Vaše různé připomínky ke skypu jsou nesmyslné,od změny skypu to nestojí za nic,

rád bych se přihlásil na skype na na tomto starším počítači, který mám na chalupě

nemohu se přihlasit na skype

Dobrý den, nejde mi spustit skype.

nelze spustit

ztratila se mi ikona skyp a nemůžu se přihlásit.děkuji

Moc vás prosím , nemohu se dostát do svého Skype Vladena

Nemohu se přihlásit na Skype

pro starsi verzi skype moje prihlasovaci udaje nebyly rozpoznany

obnovit skype

v prohlížeči Seznamu jsme si prohlížel nějakou zprávu (informaci) a do toho se mi objevil nějaký panel, jemuž jsem nevěnoval moc pozornosti, protože mi vlastně překážel. Byly na něm možnosti ANO a NE. takřka bezmyšlenkovitě jsem stiskl tlačítko ANO a od té chvíle nemohu aktivovat SKYPE ani z ikony na ploše a i na spodní liště.

je tosračččka.nahouno.

nejde mi spustit skype,které doposud sloužilo,děkuji za radu a info

nejde mi otevřít skype

Skype nereaguje na kliknutí, co jsem zablokovala?

po zadani hesla mi opakuje znova sa prihlasit

NELZE SE ZNOVU PRIHLASIT NA SKYPE

Při restartovni mi zmizel Skype.Pri obnoveni jste mi stale opakovali, ze heslo není spravne, abych dala nove slozitejsi. Ztravila jsem u toho několik hodin , hesla jem menila a nakonec jste mi zablokovali ucet. Jak to mam napravit, jsem bezradna a Skype potrebuji nutne k osobnímu styku, jsem invalida. Nebyl to hacker , ale ja jsem menila hesla podle vasich navodu.Mam ji několik znaku z e-mailu, ale stale nic. Pomozte, prosim!!

nemůžu se přihlásit do skype

nedokaži se přihlasit na skype jsem zoufalá nemám kontakt s rodinou ,už několik dní

Nejde se připojit i když jsem přihlášený

Mě táké nejde a nevím co s tím... Stejné problémy jako kolega výše...

prosím o obnovení skype.

Nejde my skype

Skype nejde

nejde se přihlásit na skype

dobry den. nemuzu rozkliknout skype. muzete mi poradit. dominikova

Nejde se přihlásit.Samo se odhlásilo.Díky moc a pěkný den.

nelze spustit skype.

nemohu se prihlasit na Skype.

:nejde se přhlésit na skype

Nelze znovu spustit skype