» Poradna » Web a internet

Skype- Nefunguje volání na mobily a pevné linky

Dostal jsem od Microsoftu nabídku na office 365 na jeden rok zdarma, které jsem samozřejme hned využil. Její součástí bylo i 60 min měsíčně volání na skype na mobily a pevné linky po celém světě. Problém je v tom, že když zkusím zavolat na nějaké číslo, tak mi to oznámí, že žádné předplatné ani kredit nemám a hovor se ukončí? Jak to vyřešit?

Odpovědi na otázku

Zaplatit

Tobě? Mrkvosoft to dává zadarmo ...

nedává až zas tak. Jsou země kde to zdarma není, a ....soft chce získat předplatitele. Měl jsem to a dokud jsem předplatné nevyplázl, nebylo volání

Takze dokud to prefplatne nezaplatim, tak ten Skype proste nepojede?Pekne mateni zakaznikuAle kdyz je to zadarmo..

na něco nachytat musíRaz mě t mobile nedovolil brát z kreditu twist na poplatek 30 kč u lékaře, protože jsem měl něco za dobití a dokud jsem to neprovolal, tak jsem se na normál kredit nedostal, aneb snaha operátora přinutit vyvolat bonus aby služby šlapaly jako dřív. Je chytaku od chytraku

Zadarmo? Zadarmo není nikdy nic! Vždy to musí někdo zaplatit.....

Musíš si to aktivovat na stránkách office. A pokud se nepletu, tak jde volat zdarma pouze na pevné linky.

Aktivoval jsem to, dokonce kdyz spustim Skype online, tak mi to pise, ze zbyva 60min volani. Ale kdyz to zkusim, hovor se stejně ukončí.

pardon, to je jiná akce v odkazu

Ani nie! Práveže je to ono! V rámci Office365 sa použije táto služba Skype. Takže on MUSÍ zadať platobné údaje, ale nemusí platiť.

Platebni udaje jsem samozrejme zadal, sleva se odecetla, takze jsem nic neplatil. Ale ten Skype porad nefunguje..