» Poradna » Počítačové sítě

Skype - vytvoření 2 účtů

Dobrý den, prosím o radu, zda lze mít u Skype současně v 1 PC dva samostatné účty, pro dva uživatele. Používám počítač s dcerou, máme ve Windows každý svůj účet, potřebuji se připojovat ke Skype, ale být samostatný uživatel bez nutnosti používat účet dcery ( při připojení se mi hlásí její kontakty, výzvy k hovoru atd.). Při pokusech nainstalovat se samostatně mi systém hlásí, že už je v PC Skype instalováno, atd.
Budu rád, pokud mi poradíte.
S pozdravem
Kazda

Odpovědi na otázku

zalozka skype (vlavo hore na paneli skype-u)- odhlasit...

Máme dva účty Skypu na jednom účtu Windows.

Celkom nerozumím tvojej otázke, ale pokusím sa ti odpovedať. Takže ak dobre rozumiem chceš mať dva účty skype na jednom PC. Teraz ale neviem či chceš mať oba účty spustené naraz, alebo v danom čase len jeden bude prihlásený? Pokial by si chcel mať naraz spustené obidva účty, t.j. online tak potrebuješ vytvoriť 2 windowsacke účty a skype nainstalovať zvlášť pre každého užívateľa. Potom môžeš spúšťať 2x skype. V opačnom prípade, čiže 2 spustené skype na jednom users účte sa nedá. Ledaže sa jeden odhlási a druhý prihlási.

Tak,Tak,logicky na to Jeden odhlaš ,druhý přihlaš.

seš debil

toto je kravina strašná,normálne sinajdi tu na porade,alebo niekde je taky link,ten skopiruj a na ploche vytvoríš odkaz s týmto linkom a môžeš spustiť i 100 účtov naraz na jednej ploche.Ja to mal,len to už nepotrebujem, tak som to vymazal. Ale najdeš to ak budeš hľadať.

Naprostá pitomost, jde to. Mám to, funguje to a kdo to chce, ať mi napíše na info@jizersko.cz

Dajte odhlasit uzivatela. Potom staci si vytvorit novy ucet a na prihlasovacej obrazovke nechajte tie dve zaskrtavacie policka prazdne. Pri odchode od PC staci sa odhlasit zo skypu. Pri dalsiom spusteni PC si len vyberiete ucet ku ktoremu sa chcete prihlasit...

2 účty súčasne sa dajú... Ale... pod linuxom... napr. Ubuntu v pohode, aj viac účtov..

lacina rada. hooodne lacina.

to jako clovek na funkcnim PC musi odinstalovat cely windows a nainstalovat linux ? jezis...

by nebyl pro vas takovy problem hledat i angl odkazy tak nebudete radit takovy bludy...dva ucty mozne pres prikazovy radek a prekopirovani pokynu pro rozdeleni konzole.........Bludari

jfjfhdf hd wdjwdg xdhbsc dgjdvecweiuwgwgdvezwdzs sajuvzv dsddg

dobry vecer ,chci mit 2 ucty na skype,nedari se ni to.jak to mam udelat?

Plocha, pravé tlačítko myši (vyjede nabídka), Nový > Zástupce, (otevře se okno Vytvořit zástupce),(Pro kterou položku chcete vytvořit zástupce? do.. Zadejte umístění položky: zkopíruj toto >> "C:\Program Files (x86)\Skype\Phone\Skype.exe" /secondary << dej Další, zadej název zástupce třeba Skype2 a nemáš co řešit.

Od února 2018 s novu verzí Skype, kdy se instalace přemístnila do "C:\Program Files (x86)\Microsoft\Skype for Desktop" to s /secondary nefunguje. Ale je tu ještě webová beta Skypu kterou můžete nechat běžet na Internetovém prohlížeči, a možná co záložka, to jiný účet.