» Poradna » Web a internet

Skype - výpadky zvuku

Zdravím,setkali jste se s výpadky zvuku ve skypu? Dělá to však pouze z jedné vesnické lokality. Starý PC byl nahrazen tabletem, problém setrval. Poskytovatel internetu změřil připojení a je v pořádku.Prostě babka chce volat vnoučatům a problému se nedaří zbavit.T.

Odpovědi na otázku

Ne, nesetkali.

Skoro určitě bude problém v internetu. Ale určitě ještě zkuste ten tablet někde jinde, nebo naopak spolehlivě funkční mobil či tablet v oné lokalitě.

ok, "zkusit spolehlivě funkční mobil či tablet v oné lokalitě".V sedmach se mi šprajcl s některými účastniky zvuk ( ja je neslyšel nebo jiní me) a ve dvou androidech jede se všemi. Jakož i v novém ntb

Používají kameru ??? Pokud ano, vypnout (použít jen zvuk).

Tohle bude linkou. Jen je otazka, kde presne bude chyba (jestli v koncove lince nebo nekde dal v siti poskytovatele).Asi byste si to mel zmerit sam.

"Poskytovatel internetu změřil připojení" - to je co?