» Poradna » Programy

Skype - uložené uživatelské jméno

Zdravím, můj známý se přihlásil na Skype (přes program) a od té doby si to pamatuje jeho uživatelské jméno Skype. Je nějaká možnost, jak odstranit zapamatované uživatelské jméno z programu Skype? Pro jistotu píšu OS: Windows 7.

Odpovědi na otázku

při přihlašování kliknout pravým na jméno které chceš odstranit a odstranit

Zkoušel jsem to, ale nefunguje mi to.Pozn.: Používám nejnovější verzi 7.18.185.111.

Nastavit v systému, aby byly vidět skryté soubory na disku:C:\Users\Uzivatel\AppData\Roaming\Skype\VYMAŽ SLOŽKU S JMÉNEM

Nepřeháněj a nehoň ho. Ta složka nikdy nebyla a nebude skrytá.

Ta složka AppData je skrytá.

Super, díky moc.