» Poradna » Programy

Skype - špatné řazení zpráv za sebou, odpověď předchází dotaz

Ahoj,už druhý den se mi stává, že při komunikaci po skype špatně řadí zprávy. Novější zprávy se řadí za starší (sdružují se mi po jednotlivých minutách). Čas na pc je nastaven správně, porovnáno s počítači v síti.Stejný problém popisoval nedávno na skype foru další uživatel, ale nedostal radu. Nevíte co s tím?Děkuji !p.s. skype musím používat k práci, tedy přechod na "alternativy" nepřipadá v úvahu

Odpovědi na otázku

Ako prve by ma zaujimalo, ci pouzivas aktualnu verziu.

Ano, samozřejmě nejnovější verze, dokonce přeinstalovaná.Díky

Upřímě skype jde těžce do sr**** ...takovejch bugů a hovadin co se děje každý týden to je hnus. Semtam se skype rozhodne že bude prsotě vytěžovat 50% procesorového času protože výchozí soubor pro HTM soubory je chrom - stačí změnit na edge(IE) a najednou to funguje. Volání ve skupině - tři si volají chce se připojit čtvrtý ale tomu se ještě nenačetlo že hovor probíhá tak zmáčkne tlačítko volat takže v knferenci jsou 4 lidé ale toho čtvrtého slyší třeba jen 2 nebo jeden. Náhodné výpadky hovoru. Nebo nelze ukončit hovor - kliknutí na červený telefonek okno se zavře všechno vypadá normálně ale obě strany spolu můžou dál komunikovat a to jen co si vzpomenu na nedávné problémy...verze od verze horšíMrkvosoft na to pěkně kálí

Stejný problém, taktéž nejnovější verze. Což o to, když Skypový čas příchozích zpráv liší s tím systémovým třeba o 2-3 sekundy, tak to jde, ale půl minuta už ne, a to pak v podstatě nejde normálně konverzovat..