» Poradna » Programy

Skype - sekání hovoru

Zdravím,Mám problém a nic už mě nenapadá. Mám bezdrátová sluchátka Sound Blaster Tactic 3D v 2.0. Když ve skype mám s někým hovor vše je v pořádku slyšíme se věechno je dobré. Když ale pustím na youtube video, tak mě okamžitě druhá strana říká že se sekám nebo že mluvím a najednou se uplně ztlumím. Neví někdo co by to mohlo být ? Díky za odpověď...Zkoušel jsem už-Přeinstall Windowsu-Přeinstall skype-aktualizovat ovladač od sluchátekA už nevím co tak nějak s tím udělat.. Jiná sluchátka už nemám, že bych je vyzkoušel...

Odpovědi na otázku

Tak na 90% je to logicky internetem.

To jsem si říkal taky, ale když jsem měl starý sluchátka přes kabel a ne bezdrátový tak to nedělalo. A internet je pořád stejný...Od O2 20 download a 2 upload..

Píšeš máš 20 down a 2 up - lenže to je len papierovo. V skutočnosti (keďže ideš cez WiFi) je to menej, často 14-16Mbps.A teraz: YT pre video v 720 potrebuje 4-6Mbps, ďalej Skype spotrebuje 1Mbps pri čistom hovore, pri videohovore 4Mbps - a už máš odrazu 10Mbps. Okrem toho - máš BT sluchátka - vysielaš a prijímač je spolu s WiFi prijímačom a vysielačom - používajú rovnakú frekvenciu 2,4MHz - prenos pre kvalitný rozhovor pri BT si tiež pýta svoje - povedzme 1Mbps - a už si na hranici 11Mbps. K tomu pripočítaj rušenie od ostatných kanálov, prípadne na rovnakom kanáli - ďalšie straty - a odrazu si na hranici použiteľnosti.Pri drôtových sluchátkach totiž nemusíš riešiť bezdrôtový prenos dát medzi sluchátkami a vysielačom/prijímačom WiFi/BT modulu. Preto ti tam neseká.

Co na problém zkouša Echo ?při spuštěném klikni na zakroužkovanou ikonu, kde ti dole sdělí realitu, navíc se ti může vpravo dole ukázat jiný nápishttps://uloz.to/!neqobsfE02b7/skype-echo-jpg

tak smůla, ale při zapnutí skype sluchátko se vpravo nahoře ukáží tři ikonky, klikneš na prostřední poví ti to o rychlosti

U všeho mám odškrtnuto že je to v pořádku až na Web kameru tu nemám..

Video "sežere" datový tok - na Skype už nezbyde. Nečum na video při hovoru Nejsi připojený přes WiFi? To může částečně kolidovat s bezdrátovými sluchátky.

Jedná se o to že ať už je to video,hra,nebo i jen hudba...Tak jakmile volám nastane tento problém. Když vyzkouším např. TS3 tak je to v pohodě... Tak nevím co už