» Poradna » Programy

Skype - problém s připojením

Nikdy bych neřekl, že instalace Skype může být tak složitá, jak se mi jeví. První problém - instalační balíček přímo ze stránek Skype mi nešel nainstalovat, zdálo se, že se to instaluje, ale nic se nedělo, proto jsem zvolil starší verzi. Ok, program je nainstalován, zdá se, ale když se otevře, tak to napíše "omlouváme se, boužel se nám nepodařilo připojit", avšak připojení k internetu je ok, bez výpadků, ve firewall je na skype výjimka...jiné možnosti?

Odpovědi na otázku

Jaky Skype, jaka verze, jaka starsi verze. na jakem systemu.Kdyz chces odpoved, musis se taky poradne zeptat.