Skusenosti s ADSL na Slovensku ??

Planujem si zriadit ADSL pripojenie (urcite nie som sam  ) a zaujimali by ma skusenosti s pripojenim od roznych providerov aby som vedel koho si vybrat . V Cechach su pomerne rozsirene rozne testy "kvality" (napr z www.dsl.cz) a pomerne vela sa o DSL diskutuje aj na forach. No u nas je to zatial cele len a len o reklame a vacsina prispevkov vo forach sa netyka "problemov a skusnosti" ale rozobera sa to ci Nextra je naozaj o 2 SK lacnejsia ako Slovanet a podobne. Proste prispevky s nulovou informacnou hodnotou, v ktorych si to navzajom rozdavaju zamestnanci ISP.
Chcel by som si zriadit FLAT program s rychlostou 384 / 64 pripadne 512 / 128 .  Dalsia vec - vobec ma nezaujima ci DSL od jedneho ISP je drahsie ako od druheho, piste sem len skusenosti s pouzivanim :
1.) od akeho ISP mate DSL pripojenie
2.) ake su priemerne rychlosti pocas dna a ake vecer
3.) ako casto a ake dlhe su vypadky (ak nejake su)
4.) uplatnuje vas ISP nejaky druh Fair Use Policy (FUP) ? [ napr po stahnuti 20GB dat klesne rychlost na 64kbps ]

Odpovědi na otázku

V praci ADSL od Telecomu program z objemom dat 3,5 GB, 512/128. Zatial nema zmysel spekulovat o ISP aj tak sa to vsetko taha cez ST. Neviem ako flat tam je to mozno ine...
Ked som narazovo skusal ake dosahujeme rychlosti tak skoro stale to bolo maximum, ale uprimne v praci to nepouzivame na peer...
Vapadok som zaznamenal len raz za pol roka, takze je to v pohode, to mikrovlna 128/64 co mam doma je ine kafe (tam musim vymaknut kedy nie je vypadok)
Kedze pouzivame program na objem dat tak nepredpokladam ze by ISP znizoval rychlost po prekroceni objemu. Isiel by sam proti sebe. Kazdy MB naviac sa totiz plati, takze je v jeho zaujme aby som zaplatil co najviac..... Uprimne 3,5 GB je objem dat nad hlavu, tahame to cez 3 pc a neviem ci bol mesiac kedy sme sa dostali nad 2GB. Ale ako vravim netahame filmy a mp3 zato mame zivu mailovu komunikaciu.
Vela zdaru pri vybere toho praveho orechoveho

1. ST2. vsedny den kedykolvek 250, vikendy 200-2503. este som nemal4. neuplatnujeMam program DSL FLAT 256 basic. Od objednavky po instalaciu 4 pracovne dni (bratislava).Nie len pracou clovek zivi je, takze pingy na herne servre:slovensko 10-20ms, UK 30-40ms, nemecko 20-30ms,loss 0, choke 0, lagg 0. Zatial som nadmieru spokojny (klopem na drevo) aj ked je to od ST(nemam ich rad).Dobry clanok je tu:www.unitedgaming.sk/text.php?PHPSESSID=d9e54f1d9838a587f7498de9431a4405&id=702Ak by ti nesiel link pohladaj na www.unitedgaming.sk clanok "ADSL spasitel progamingu?". Stastnu rukupri vybere. Famfuliak