» Poradna » Programy

Skrývání her Htc Vive

Dobrý den, nedávno jsem si koupil HTC Vive a mám tam i nějaké 18+ erotické hry, problém je, že brýle chce používat celá rodina, ale tyto pro děti nevhodné hry se zobrazují všem, protože všichni si samozřejmě můžou hrát, to, co je v PC nainstalováno. Neví někdo jak nastavit, aby se tyto hry v některých účtech nezobrazovali a v některých účtech ano?

Odpovědi na otázku

jestli ti jde o nabídku SW ve Windows pod jednotlivými účty, tak jestli jsi admin a dítka ne, tak snad i W10 umožňují upravit obsah nabídky start pro ne-admin účty. Navíc se obvykle SW při instalaci ptá, zda má být dostupný pro všechny uživatele nebo jen pro toho, kdo to instaluje.

Jedná se o HTC Vive a především Steam VR účty, které prostě umožňují zobrazit a hrát vše co je nainstalované ve Steam knihovně (kterou vidí všichni co PC používají bez rozdílu toho co je to za Windows účet).

Steam? A má každý uživatel vlastní Steam účet?Po přihlášení jiným Steam účtem bude možné spustit jen to co vy dovolíte a zároveň nehrajete.