» Poradna » Web a internet

Skrytí online stavu na Facebooku

Sice mám chat už přes rok vypnutý, ale i přes to můžou mí přátelé zjistit, kdy jsem byl online - jak to? Hledal jsem v nastavení a prostě snad všude, ale nikde jsem nenašel nic nezobrazování toho online stavu.Používám v Chromu rozšíření, které skrývá, že jsem zprávu četl, ale taky neumí skrýt úplně vše - tedy konkrétně třeba zobrazení nějakého příspěvku v nějaké skupině nebo tak.Dá se nějak opravdu dobře schovat, že jsem na facebooku online? Pokud ano, jak?PS: Odpusťte si odpovědi typu, abych facebook nepoužíval nebo ho smazal.Díky.

Odpovědi na otázku

pochybuju, to Cukrberk nemůže potřebovat

leda tak vypnout chat pro konkretni lidi by mohlo pomoci, navic proc pouzivat nejake rozsireni na skryvani prizpevku, kdyz facebook sam o sobe nezorbazuje uplne vsechny a navic jde jednoduse nastavit co se bude zobrazovat pro konkretni stranky a uzivatele

Přesně tak to nastavený mám, ale i tak se to zobrazuje, kdy jsem tam byl. Nezobrazuje se jen, že jsem právě aktivní v chatu.A s těmi příspěvky jsi to pochopil špatně. Samozřejmě, že příspěvky se dají nastavit, komu se zobrazí, ale já mluvil o zprávách, že se v nich nezobrazí, že jsem tu zprávu četl a že třeba právě odepisuji.

Věz že Andrew je jeden z mála který na fb onu sociální sít odpoví. Záleží na podání taza tele

A nepouzivas facebook v mobilu? to by vysvetlovalo zobrazovani casu (a ponekud nezajem o soukromi).Myslim, ze pochopil, jen ty jsi pripsal nezobrazovani precteni zprav a skryvani prizpevku pomoci rozsireni do jedne vety. Nektere prispevky neni videt z hlavni stranky, nektere je videt pouze, kdyz navstivis dany profil.

Když nejsem na noťasu, tak se tam na mobilu kouknu. V aplikaci Facebook na Androidu přihlášený nejsem, chodím tam jen přes prohlížeč a v jedné kartě mám skoro stále otevřený Facebook, i když tam nejdu. Možná by to mohlo být tím, vzhledem k tomu, že wifi na mobilu nevypínám.Ok, díky za odhalení možné příčiny. Uvidím, jestli se to změní, po opatřeních. :)

Tohle by měl spíš řešit psycholog, čím dřív, tím líp. Zajímavá sociální fóbie, z jedné stránky chceš stalkovat, z druhé se bojíš o prozrazení.

Tím jsi mně chtěl urazit? Ale jdi. Nikoho nestalkuji, jen nechci, aby mi psalo plno lidí, proto chci tu aktivitu skrýt.

log na konci neznamená rozum, jen specializaci