» Poradna » Mobily

Skrytí obsahu sms na zamčeném displeji Huawei P Smart

Dobrý den,Chtěl bych se zeptat, pořídil jsem si nový mobil Huawei P smart a nemohu se dopracovat k jedné věci.U mého bývalého mobilu Samsung S3 ,když mi přišla SMS,tak se na zamčeném displeji ukázalo pouze okýnko ,,Nová zpráva,, bez jakéhokoliv obsahu.U tohoto mobilu,když příjde SMS,tak se ukáže okýnko i se jménem + náhledem zprávy,což bych potřeboval zrušit.Prošel jsem nastavení SMS a i když mám zaškrtnutou volbu ,,skrýt obsah oznámení,, tak se údaje o SMS stejně zobrazí.Nevěděl by někdo,jakým způsobem to udělat?Děkuji moc

Odpovědi na otázku

Aplikace -> SMS a MMS -> Oznámení -> Oznámení zamčené obrazovky -> Skrýt obsah oznámení.Tohle tam máš nastavené?

Ano,přesně tohle tam mám nastavené, ještě jsem zkoušel možnost ,,nikdy,, ale zde se proužek nezobrazí vůbec,takže nemám přehled o příchozí sms.Chtěl jsem,aby to bylo tak jak u toho Samsungu,že se ukáže proužek s ,,Nová zpráva,, ale asi to u tohoto nejde

Ahoj, mam rovnaky problém na Huawei P20 lite. Prišiel si casom na to, ako to vyriešiť?Dakujem

presne aj ja mam ten problem ... tuto znacku uz NIKDY

V nastavení v oznameni si vyruš informační prouzek a nech jen stavový řádek. Potom by se ti mely zobrazovat jen male ikonky v levo nahore a ne uprostred displeje s nahledem zprávy.

Neni to o značce telefonu, ale jak to mas nastaveno.