Skrolovani na touchpadu probook 4730s

Ahojte,

možná hloupý dotaz, ale koupil jsem si nový notebook HP Probook 4730s a chybí mi skrolování na touchpadu. U mého předchozího dellu byla na touchpadu vyhrazená oblast pro skrolování. Tady nic. Nicméně jsem zjistil, že funguje multi touch kdy přibližování a oddalováním prstů zoomuju písmo na stránce prohlížeče,

Jednou se mi stalo, že jsem chtěl posunout šipku někam jinam a místo ní se mě objevila ikona skrolování, ale vůbec netuším jak.

Takže můj dotaz. Víte někdo prosím jak na tomto notebooku skrolovat stránku v browseru?

Dík

Odpovědi na otázku

Polož kamkoli dva prsty jedné ruky na touchpad a potáhi je nahoru nebo dolu......

Díky, funguje.

a keby ze si pozries napovedu v aplikacii touchpadu nemusel by si zamestnavat ostatnych.

Zdravím, zajímalo by mne, jaké máš první dojmy z tohoto notebooku. Také o něm uvažuji. Jaká je hlučnost ventilátoru a disku? A jak se pracuje s tímto typem klávesnice? Recenzi jsem četl, ale spíše mne zajímá praktická zkušenost.

Ja jsem s nim velice spokojeny, pouzivam ho na praci, vetracek neni pri ni vubec slyset, malinky selest je slyset pri hrani dema Starcraft II. Disk z meho pohledu neni slyset vubec. Takze celkove spokojeny. Hlavne vydrz na baterii 7h

Jeste ke klavesnici, vyhovuji me oddelena tlacitka vice nez klasicka klavesnice, pise se mi na tom lepe

Tak to jsem potřeboval vědět. Konečně jsem se rozhodl a NB jsem dnes objednal. Už se na něj těším.

Na ProBook 4535s skroluju na pravém okraji touchpadu, tak možná to bude stejný i na 4730s