» Poradna » Programy

Skript

Zdar, mám otázku zkouším vytvořit skript který , když zmáčknu určitou klávesu například "K" tak to provede příkaz. Ten příkaz má otevřít chatové okno ,které je standartně pod klávesou Enter a po otevření chatu to do chatu napíše příkaz a odešle. Díky za každou radu :)

Odpovědi na otázku

už jsem na to přišel takové to je řešeníK:: // klávesa kterou to aktivuji send, {enter} // aktivace chatu send, /příkaz{enter} // zapsání příkazu a odesláníReturn // konec programu

Každopádně teď mám problém že to někdy nenapíše / nevíte někdo co stím ?

Nevíme, protože jsi neřekl v jakém programu, v jaké aplikaci ten skript píšeš. Skript je hodně obecná věc, tuto techniku programování použivá mnoho aplikací, a ne jen že každá má svou syntaxi i své funkce, které tím jdou ovládat, tak se to v každé aplikaci může chovat trochu jinak.

Za to zmáčknutí K bych dal nějaké čekání. Je dost možné že ten skript píše data dříve než se objeví okno toho chatu, takže to vlastně nic nepíše.

ahkscript

Tak ten neznám, a pokud se tu nevyskytne nikdo, kdo s ním má zkušenosti, tak zkus dotaz přímo u zdroje:http://ahkscript.org/boards/