» Poradna » Ostatní

Skript pro vyjetí seznamu ze stránky

Zdravím, neví někdo jak pomocí skriptu vyjet určitý seznam, třeba dám příklad seznam všech zápisu z nějakého data, z internetové stránky? Moc se ve skriptech nevyznám a návod jsem nenašel, moc děkuju za pomoc.

Odpovědi na otázku

Dodej víc informací

Jaký postup ti doporučil majitel stránky?

Tak jednak by to musel být asi skript vytvořený pro konkrétní stránku a taky bys to měl mít odsouhlasené od provozovatele stránky, protože takové strojové přebírání či kradení údajů z jiné webové stránky bez souhlasu, je trestné.

Případně žalovatelné.