» Poradna » Počítačové sítě

Skript na připojení síťové jednotky s prací off-line?

Zdravím, najde se mezi Váma guru, jež dokáže vytvořit skript, který zvládne toto:

- po spuštění skriptu připojí síťovou jednotku pod určitým jménem a heslem
- skript vytvoří zástupce k síťové jednotce na ploše pod určitým názvem
- síťová jednotka bude pracovat i off-line /po odpojení internetu zůstanou soubory k práci off-line/
- síťová jednotka se bude nadále připojovat automaticky při startu PC a ihned po připojení k internetu /stav on-line/ zaktualizuje veškeré soubory

díky za pomoc, funkčnost odměním

Odpovědi na otázku

Opravdu se nenajde nikdo, kdo umí pomoci??

emko1

Tak to asi nejde, kdyt to fakt nikdo neví nebo nedokáže
Kdo jste znalí - zkuste to vzít jako výzvu
Nevěřím, že to nikdo z Vás nedokáže..

Spise ze to nejde.