» Poradna » Programy

Škrčí zvuk u DVB-T

Mám tv kartu winfast a integrovanou zvuk kartu realtek.
Občas mi při pouštění DVB-T praská zvuk. Takové čtvrt sekundové výpadky a nebo rychlé výpadky jako škrcení. Může to být signálem a nebo to je tv kartou nebo zvuk kartou?
Jakou zvukovku doporučit? Chci nějakou usb kvalitní- do třináctset stačí. Ženu to do receiveru a ta integrovaná má stejně slabou dynamiku a slitý výstup

Odpovědi na otázku

behringer uca202-jednoduchá,externá usb zvukovka za pár šupov,podpora asio/mme,rca vstupy/výstupy,výstup s/pdif+ výstup na sluchátka