» Poradna » Ostatní

Skoleni IT

Caute,nemate nekdo zkusenosti s IT skolenimi?Mel bych zajem o tyto oblasti: programovani - JS, Python; site obecne, databazeJsme v Brne, pracuji jako IT support. Ale kurz bude asi online, popripade dochazet nekam osobne?V praci mi zaplati pouze jeden kurz, tak bych se chtel zeptat tech, co uz na nejakem kurzu byly. Co jim to dalo, na cem a kde byly, atp.Proste zkusenosti.Diky za ospovedi

Odpovědi na otázku

Jeste jsem zapomnel napsat, ze cena by mela byt do 20tis

Naše programátorky podobná školení absolvují, ale do téhle Poradny žádná nechodí. A ani nejsou v Brně.

Podívej se na Gopas

Śkolení v agenturách jako Gopas jsou neskutečně drahá - řádově třeba 20 tisíc za týdenní školení 8 hodin denně. V podstatě proč ne, pokud je to někdo ochotný zaplatit.Ale spíš si raději sám ze svého zaplať nějaký kurz na udemy.com. Cenově to je někde úplně jinde, já sám mám koupených kolem dvanácti kurzů a stály dohromady kolem 4000 Kč.

"Ale kurz bude asi online, popripade dochazet nekam osobne?"Jak to máme vědět? Píšeš že kurz platí zaměstnavatel tak se ho zeptej jakou variantu zvolí. "Co jim to dalo, na cem a kde byly, atp. Proste zkusenosti."Co ti dala škola? Logické uvažování? To asi ne."Jsme v Brne, pracuji jako IT support."Celkem se divím že člověk který pracuje jako "IT support" se ptá... na takové banální věci. To je nějaká nemoc z povolání?

Můžeš zkusit např. engeto.cz