Skola, informatika, plz poradte

nazdar,studuji na FI MUNI, ale jen jeste par tydnu, ve 3. semestru nejspis vyletim(blbe funkcko), kam pak dal? Jakou VS nebo vyssi odb. by jste doporucili, mam zajem o obor informatika.Kde a jake jsou obory ohledne informatiky a co jejich uroven/btiznost. Osobni zkusennosti jsou vytane.cauPS: dam to do sekce periferii, protoze nevim kam jinam, a ptam se zde protoze sem chodi spousta odborniku na IT a lide se skusenostmi se studiem informatiky

Odpovědi na otázku

proc nedokoncis to co delas?min chlastej, vic studuj a nemusis resit na jakou horsi skolu jit.

te fakt, trochu se s tim porvat a neohlizet se furt po necem jinym ve stejnym oboru v domneni ze by to mohlo bejt vyhodnejsi...tak by ti moh taky ujet vlak..

Ono je potreba chodit na cviceni a pokud necemu nerozumis, tak se zeptat. Funcko se musi pochopit. A rozhodne to neni predmet, co se neda udelat.Co jsem slysel, tak na MZLU je to pry v pohode.

Presne tak, doc. Skarvada je lidumil a kdyz necemu nerozumis, milerad ti s tim pomuze. Navic na jeho genialni system pisemek nevyzrajes, takze pochopeni je fakt vic nez nutny. Hodne stesti :)... Jinak pry i VUT neni zas tak slozity, ale je to vic technicky