» Poradna » Web a internet

Škodlivá stránka

Myslel som si, že som konečne našiel super porno stránku na fullHD videá.Profesionálne urobená. Okolo klipov žiadne reklamy.Čistá plocha. Keď som včera surfoval v pohode. Teraz som klikol na záložky a vybral tú na stránku a ukázala sa červená obrazovka,že "škodlivá stránka, môže poškodiť PC". Nechápem, admin tam malware asi nedáva, neišiel by proti sebe.Žiadne pop up reklamy nič.Nechápem.

Odpovědi na otázku

Co Ti tu hladku vyhodilo?OS, Anti-nieco, prehliadac ... ?

Zrejme prehliadač..Hneď po kliknutí. Včera ale nič nebolo.

Probudily se viry.

Prohlížeč neobsahuje antivir, takže nerozezná nakaženou stránku...

Záleží jaký prohlížeč.Třeba takový Chrome díky velkému bratru dokáže blokovat potencionálně nebezpečné weby tj. např. ty které obsahují nevhodný obsah (warez, násilí a pod) případně stránky které jsou nahlášeny jinými uživately (resp jejich antivirovými ochranami) jako nebezpečné a tak podobně.Nedávno jsem řešil problém u zákazníka který měl svůj web na "pochybném" hostingu kterýžto byl renomovanými AV společnostmi označen za "nebezpečný" a stránky právě v Chromu nešli otevřít. V MS IE v pohodě Žádný škodlivý kód tam samozřejmě nebyl, pouze celý IP rozsah hostingu byl na tzv blacklistech.

rikas presne to co sem psal niz, v 90% pripadu nejde o zadnej skodlivej obsah ale proste se ten obsah nekou nehodi tak je web oznacenej jako skodlivej, no a pro me o to vic duvodu ten web prozkoumat a zjistit co se komu nehodilo a co se tyce klasickeho antiviru nepouzivam ho uz cca 10 let a musim rict ze za tu dobu sem mel s PC mnohonasobne mnohem min problemu jak v dobe kdy sem ho pouzival, clovek by si skoro pomyslel ze PC s antivirem sou zamerne nakazeny aby si lide antivir dal udrzovali, no neco pravdy na tom bude co

Web stránky sú často napádané hackermi, čo je na tom divné?

"admin tam malware asi nedáva"admin může být klidně zkorumpovaný a spolupracuje s "šedou zónou"nebo je ta stránka prostě napadena, nejde o nic raritníhopokud ti to řve, že stránka je nebezpečná, tak na 99,99% nebezpečná je

Ale prd. Pri porno kseftoch ide o velke prachy a nejaky ten "zkorumpovaný admin", by mal malu zivotnost.

to máš sice recht, ale ono je to v důsledku jedno, jestli tam dal malware ten admin nebo někdo jiný

Odpoved na prd. Ked pripustime dobreho admina, tak "někdo jiný" neexistuje.

Zásadní dotaz, přístup je zdarma nebo placený? :) Pokud zdarma a nejsou tam ani reklamy, tak si můžeš být jistý, že tam malware je :) Nějakým způsobem vydělávat musí...

Zdarma.

Tak z čeho myslíš, že asi platí provoz webu a ta videa? ;)

tyhle varovani sou v 90% jen nesmysl at uz z duvodu nelegalniho obsahu nebo ze se nekomu ty stranky proste nehodi tak zacnou vyskakovat jako ohrozujci, u nekterejch torrent stranek a stranek podobneho zamereni se to stava beznea link nam jako nedas ?

Tak je to táto : http://hdporn720.net

http://hdporn720.net/teenslikeitbig-16-07-29-k... Dodíval jsem se až do konca až ju úplně celou postříkal a pc se mi nenakazil tak tu hlášku klidně ignoruj.

nasem sem tam i trailer na Suicide Squad http://hdporn720.net/brazzers-exxtra-riley-rei...

dej sem odkaz, at si užijí, já tu vira z odkazu už chytl, ve Wind.Nikde není bezpečno, mladík dívce pravil s potom ji jako vlk, do ucha děsně zavyl.

Eporner