» Poradna » Mobily

Škodlivá aplikace ENGRIKS

Mám mobil Samsung galaxy note 4 a problémem mého "chystrého" telefonu je, že si natahuje vše co ho napadne, celkově je takovým způsobem zasekaný, že není možné s ním pracovat. Způsobuje to aplikace engriks. Mobil jsem samozřejmě resetoval do továrního verze, vymazal všechno, zakázal automatické stahování, zakázal jsem aplikaci engriks, no prostě vůbec nic nefunguje. Už jsem z toho úplně zoufalý, abych řekl pravdu. Kdyby někdo měl nějaký nápad nebo už s tímto problémem měl zkušenosti budu rád, když se s ním podělíte. Děkuji :)

Odpovědi na otázku

Vrať ho tam, kdes ho koupil. Evidentně tam máš v systému nainstalované nějaké svinstvo.

Mám stejný problém s číským telefonem Mpie, kdykoli se připojím do sítě ihned se tam začne stahovat spousta svinstva a telefon se stává nepoužitelným, především aplikace engriks, engrils a možná i skypoll, Mobil jsem taky samozřejmě resetoval do továrního verze, vymazal všechno, zakázal automatické stahování. engriks se automaticky spustí i když to zakážu. Samo se nainstalujetřeba DU Speed Booster, a různé Lauchery, třeba Asus aj. Díky za každou radu...nejlépe na email, díky

A udělal jsi pred resetem to nejdulezitejsi - zakazat automatickou obnovu?Jinak se ti po resetu obnovi aplikace, ktere jsi tam mel nainstalovane.

ne, vyzkouším, dík

Já to udělala a nepomohlo.

Díky moc za tuto appku,moc si mi pomohl :)javascript:WebForm_DoPostBackWithOptions(new%20WebForm_PostBackOptions("ctl05$1074_1029$ctl00$lbtnSave",%20"",%20true,%20"",%20"",%20false,%20true))