» Poradna » Mobily

Sklo na sklo

Zdravim. Mám samsung s10e a můj dotaz zní, že nejspíš má mobil sklo už z výroby s černým lehce zaobleným okrajem, což snad správně usuzuji, že je to sklo chránící displej, avšak i tak nechci na něm žádné microskrabence, je možné na to koupit jiné sklo s odolností 9H a nalepit ho na to? Dělá se to tak běžně nebo je to zbytečné? Díky moc

Odpovědi na otázku

Z vyroby na tom je leda folie, sklo urcite ne, cernej okraj ma uz samotnej displej. Urcite je nesmysl lepit na sebe vic vrstev, nebude to poradne drzet a nejspis se i zhorsi dotyk.

na s10e jsem kryci sklo mel. nekolikrat menene, takze u me vyznam rozhodne melo. zadne problemy s ovladanim ci dotykem jsem nezaznamenal.

Jako krýt, krycí sklo?