» Poradna » Ostatní

Skladba PC

Zdravím,seskládal jsem si PC na czc.cz a nevím jestli všechny komponenty půjdou do sebe. Mám zde tyto komponenty:WD Caviar Blue EX - 1TBZalman Z1, černáGIGABYTE GA-B85M-D3H - Intel B85GIGABYTE GTX 750 Ti OC 2GBIntel Core i3-4150Whitenergy ATX 2.2 500WSamsung SH-224DB, černá BulkGELID Solution SiberianKingston HyperX Fury Blue 4GB DDR3 1600 (Za týden si dokoupím další RAMKY, mám 4 sloty na základové desce)Něco co bych měl vylepšit? Děkuji,Dominik

Odpovědi na otázku

Předpokládám na hry.Misto i3 ktera se nevyplati a hram to nepomuze tam deg pentium G3240 popripade G3258 pokud by jsi taktoval. U desky zkus na Alfacomp sehnat revizi 1.0 protoze je mnohem lepsi na taktovani. Pote zdroj dej nejaky Seasonic s vykonem 350W a alespon Bronze certifikaci staci. Osobne bych dal case Zalman Z3 kvuli lepsimu chlazeni a rozsiritelnosti. Disk bych vymenil za Seagate 7200.14, je rychlejsi a tissi.Predpokladam, ze na tom neplanujes hrat nejnovejsi hry.

Dobře, PC si mohu zakoupit do 15K a chci hrát hry jako je Battfield 3, Minecraft, CS:GO apod.

Umis taktovat? Dost by se to hodilo.

Nikdy jsem se o to nezajímal, ale můžu to zkusit

Kdyz si prectes par tutorialu (nektere se zabyvaji i presne G3258) tak si muzes CPU pekne nataktovat a zvladat i novejsi hry. :)

No, to možná tak až budou hry závislé na výkonu CPU, ale hry jsou zatím hlavně o grafice, takže mu bude taktovani CPU v tomto směru platné jak mrtvému kšandy ...

Tohle neni tak uplne pravda.Jsou hry, ktere tezi z maxima vykonu cpu - napr. WoT.

WoT bych snad ani mezi seriózní hry s vyvedenou grafikou nepočítal, je to takový jakýsi hybrid ...

Tvuj vyber rovnou zapomen.Je to spatne uz od zakladu...Spise se podivej na doporucene sestavy 15k,-: http://forum.zive.cz/viewtopic.php(o kousek nad ni je i za 12,5k - ale podstatne slabsi)Nejspise bych se ale podival na netu, jestli nesezenes lepsi grafickou kartu, nez je v te sestave... neco jako R9 270.

A co toto? šlo by to? Hlavně chci pařit Minecraft a Battefield 3.Intel Pentium G3258GIGABYTE GA-B85M-D3H - Intel B85GIGABYTE GTX 750 Ti OC 2GBKingston HyperX Fury Black 8GB (2x4GB) DDR3 1866Seagate Barracuda 7200.14 - 1TBCoolerMaster K280, černá, 500WSamsung SH-224DB, černá BulkArctic Cooling Freezer 7 Pro Rev.2

no slo, ALE...Proc navrhujes slabsi a mene spolehlivou pseudosestavu, kdyz jsi stanovil cenovy limit a dostal rozumnou odpoved?ve zkratce:-3258 ok, - nezahrajes si hru, ktera potrebuje 4 jadra - Dragon Age: I-deska, kterou jako minimum k cpu potrebujes: GIGABYTE GA-B85M-D3H rev. 1.1 - dulezita je ta revize 1.1-grafika slabsi, nez ta co mas v mnou postnutem odkazu- RAM - 1866MHz naco? deska podporuje 1600-case - to je z casti vec cloveka, kteri ji chce poridit - ja se divam na moznosti chlazeni a ne na design-zdroj - ten co mas v tebou zvolenem case NECHCES-chladic CPU - radeji SilentiumPC Spartan PRO HE924Vidim, ze vybiras asi na heurece podle hodnoceni v zebricku. Jasna sebevrazda.

Tim: "no slo, ALE..." si představ cinnost odnaseni toho pc do sberu, protoze ten "zdroj" by ti dost dobre mohl vypalit vsechny komponenty.

Ne vybírám na czc.czJestli by se ti chtělo a byl by jsi ochoten mi poskládat PC na czc.cz na hrání her. Do 15KByl bych moc rád. :)

Ne opravdu se mi nechce delat neco, co dokaze pologramotna opice Neni vubec zadny problem otevrit si odkaz co jsem posilal a proste jednotlive komponenty vyhledat na czc. Tohle si udelej sam. Pokud tam nejake nenajdes, tak sem napis, jiste ti nekdo poradi vhodnou alternativu.

http://www.czc.cz/bokfm8hvtuh4t8p3aa91dll0j... Do té grafiky nechci jít, jelikož nechci jít do AMD.

Ja se snazil pomoct, ale zjevne o to nestojis.v tvem seznamu - deska je revize 2.0 (tu starsi koupis jen v nekterych obchodech jako je alfa, tsbohemia.. http://www.tsbohemia.cz/gigabyte-ga-b85m-d3h-rev-... - v ts taky skladaji pc zadarmo)- zdroj opet volis naprostou kravinu, takze ti doporucim zdroje od vyrobce Corsair, Seasonic, Be quiet! napr: Be quiet! Pure Power L8 500W, Seasonic S12II-520 520W, Corsair CX430- ale pro kombinaci intel cpu a nv gpu by slo klidne pouzit slabsi zroj - jako ten CX430 apod

A kde zjístím, že je to revize 1.1?

A ještě proč tu revizi 1.1? Proč né tu 2.0?

Můžeš mi prozradit jediný důvod, proč tady spamuješ? LAUTR stejné téma, které tady řešíš ty, se tady řeší 10x do týdne, to je fakt tak těžké, než založil nějaké vlákno použít mozek a trošku prohledat na Poradně? Dřina co?

ten hore 10EZEX je fajn, ten si meniť nemusel