Skladanie počítaču na hry

Odpovědi na otázku

GG WP

Pěkná sestava jen nevím či bych bral tu novou i3-7100 přeci jen se ještě neví jak je poruchová a kolik to toho výkonu vlastně přinese ale to je můj názor jinak je ta sestava v pohodě.

ďakujem :3

Poruchová??? Co to meleš?? 😁

Ta i3 ti bude brzdit výkon Grafické karty... A to dost... Třeba i o 30FPS při hráni her ve FHD na Ultra... Což je škoda... lepší volba je vzít procesor i5... i3 je tak pro nenáročného pařmena a když vidim že bereš 1060 tak je mi jasné že chceš hrát na max.... Vyvaruj se 1060 3GB nebyl by si spokojeny...

Hmm.. dobrý postřeh..

Smím znát důvod, proč by daný CPU v desce nerozjel?http://tinyurl.com/jd445k6

Hmm.. i to je zajímavé.. Intel Desktop Compatibility Tool v případě daného procesoru tazatele nemá v seznamu ani jednu základní desku MSI.. což je opravdu zvláštní, až neuvěřitelné ..

Protože potřebuješ update BIOSu pro tuhle desku. A ten update neuděláš bez podporovaného CPU...

Velice spravne.

A je snad problém požádat prodejce o flash biosu na nejnovější verzi? Seriózní prodejce s tímto určitě mít problém nebude (nechával jsem u dvou MB kupovaných v alfě flashovat bios a nechtěli po mně ani korunu).

A neni prece jen jednodussi a vyhodnejsi vzit desku s novym chipsetem?https://www.czc.cz/msi-b250m-mortar-intel-b2... Protoze ty dve stovky za ten vyse popsany uplne zbytecny vopich nestoji.

To samozřejmě je, o tom není třeba diskutovat.

Se správnou verzí BIOSu to samozřejmně rozjede. Problém je, že pro to CPU je navržen chipset X2xx a tak funkcionalita na chipsetu X1xx se dohání pomocí SW. To znamená, že jsi odkázán pouze na ovladače výrobce MB. Otázka je, jak dlouho je bude u starého MB upgradovat.