» Poradna » Počítačové sítě

Skinhub -cs:go out of stock

Dobry den,potřeboval by jsem poradit převádím si skiny které jsem vygemblil na skinhub.com a napise mi to ze je out of stock Poradí mi nekdo prosím co mám udělat Děkuji

Odpovědi na otázku

presněji mi to napíše It usually takes us 12 - 24 hours to restock an item once it goes out of stock. If it takes longer, please contact our support team and we’ll have it stocked for you as soon as possible.

"It usually takes us 12 - 24 hours to restock an item once it goes out of stock. If it takes longer, please contact our support team and we’ll have it stocked for you as soon as possible.". Tzn. jak to píše, pokud to trvá déle, kontaktuj support tým.