SketchUp vs. licencia

V licencnej zmluve, ktoru musite prijat pri instalacii, je napisane okrem ineho:

Google gives you a personal, worldwide, royalty-free, non-assignable and non-exclusive license to use the object code of the Google Software.

Je mozne SketchUp (nie SketchUp Pro) pouzit vo firemnom prostredi na tvorbu navrhov? Vsade sa pise, ze je to freeware, ale ako je to s pouzitim na podnikanie?

Dik

Odpovědi na otázku

sketchUP free verzia nieje pre komerčné použitie,na to musíš zakúpiť licenciu pre sketchUP PRO verziu

Po dlhom badani som v dokumente:
sketchup.google.com ...
nasiel okrem ineho aj
"Google SketchUp 6 is made available to you for personal or commercial use, and includes support via our SketchUp Help Center. You can also find answers, ask questions, and share your expertise on the Google SketchUp Help Group."

Podla toho je SketchUp6 (free) vyuzitelna aj pre komerciu.