» Poradna » Ostatní

Skenování z Samsung M2070 Series

Přeji dobrý den.Mám multifunkci Samsung M2070 Series a u ní problém se skenováním. Tisk funguje bez problémů.Skenovat by se mělo přes "Easy Document Creator".PC s Win.7 - připojeno přes USB. Skenování do všech formátů funguje bez problémů.Notebook s Win.10 - ať připojím přes USB nebo WiFi, tak v možnostech skenování mám nabídku jen "Konverze E-knihy" a "Odeslat na soc. síť". Nabídka na "Rychlé" a "Rozšířené" skenování, je sice zobrazena, ale ikonky jsou světle šedé a nefungují.Něco naskenovat se mě podaří jen přes "Samsung Printer Experience", ale jen ve formátu foto (jpg), a ikdyž přepnu na dokument PDF, nebo jiné formáty, tak je výsledný sken vždy jen foto a to ještě dost neostré.Všechny ovladače mám nainstalované (kromě Faxu, který nepotřebuji), jen ovladač skeneru (TWAIN/WIA) je údajně neaktuální, jak na Win.7, tak i na Win.10, ale aktualizovat nejde. Aktualizace se sice spustí, ale jede třeba 5 hodin a nic se neděje. Win.7, ale s neaktuálním ovladačem funguje normálně.Nevíte prosím, čím to je, že na Win.10 "Easy Document Creator" nefunguje? A jak tuto závadu odstranit?Za rady předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Podpora SamsungTel. 800726786Po-So 08:00–20:00Ne 08:00–18:00Podpora online:https://support.hp.com/cz-cs/contact-hp

Děkuji za radu.Už to mám zprovozněné. Bylo to tím, že při instalaci jsem nestiskl tlačítko WPS na WiFi routeru.V návodu je to dost nesrozumitelně napsané. Píše se tam - stisknout tlačítko WPS na tiskárně a do 2 minut na přístroji (toť vše). Nedošlo mi, že tím přístrojem je router.Je ale zajímavé, že všechno ostatní, kromě plné funkce skeneru, se normálně nainstalovalo a fungovalo.

Ten - ti dal nějaký idiot.Já mám také multifunkci 288X (čb + fax), ale použil jsem zatím jen tiskárnu. Rád bych ti býval poradil ale bohužel to nemám tak ozkoušené.

Dobrý den, řeším stejný problém u zařízení Samsung Xpress M2875ND. Po tříměsíčním bezproblémovém fungování skeneru, to po mě chtělo aktualizovat ovladač skeneru (TWAIN), ale nikdy ta aktualizace nedojede do konce. Od té doby nejde skenovat na zařízení "skenovat do PC", nahlásí to chybu. V programu Samsung Easy Printer Manager také nemám zpřístupněné všechny možnosti, jako je rychlé skenování apod. Pak to vyhodí tuto chybu cituji: "Vstupně-výstupní chyba při komunikaci se zařízením. Počkejte prosím a opakujte skenování. Pokud to nepomůže, zařízení vypněte, pak jej znovu zapněte a počkejte, než se zahřeje".Bohužel tento postup jsem bezúspěšně opakoval. Volal jsem na zelenou linku samsungu a tam mě odkázali na servis HP, takže mi k tomu nic nedokázali říci.Prosím, máte nějaké nápady? Nebo mám počkat, že opraví chybu aktualizačního programu někde na korejském poloostrově a pak to bude opět fungovat? Děkuji za informace.

Stejný problém (vstupně-výstupní chyba)... vyřešil jsem to nakonec za 3 sekundy tímto: http://org.downloadcenter.samsung.com/downloadfile/ContentsFile...

Obrovský DÍK. Po asi 4 hodinách hledání chyby, restartování atd. jsem našel tuhle radu. Sezace.

Děkuji moc

Výborně, tleskám a děkuji

Děkuji také to pomohlo

taky mockrat dekuju

Moc díky, perfektní

díky moc

Díky za radu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fungovalo.

Též mockrát děkuji, pomohlo!

Nejlepší na světě.. já už to chtěla rozbít.. ještě že máme ten internet takový šikuly jako jsi ty

Díky :) Ačkoliv mám jiný typ multifunkce, pomohlo to :) Moc děkuju :)

Jste úžasní!!!! Funguje!!!! Díky!!!!

Skvělé, díky moc

Opravdu funguje za 3 vteriny..diky

funguje, jsi boží

Díky moc, po hodinách skoušení a přeinstalování všech možných a nemožných volovin, jsem narazil na tvůj odkaz a bác po 2 vteřinách vyřešeno... tiskárna už byla na cestě skrze okenní tabulku a počítač jsem chtěl rituálně a pro výstrahu upálit autogenem...naštěstí se nic takového dít nemuselo, má peněženka a oba přístroje jsou ti vděční, DÍKY.

Asi jsem trošku mimo, ale mě to nijak nepomohlo...Stáhlo mi to program, co vždy projede, napíše completed a nic víc.Skenování furt nefunguje..

Ďakujem veľmi krásne tejto úžasnej osobke. Problém naozaj vyriešení za 3 sekundy.

Moc děkuji. Už to zase chodí jak má. Kosťa.

Dobrý den, jste zlatíčko, nejzlatíčkovatější. 6 hodin práce u počítače..zapnout, vypnout..instalovat, odinstalovat..pocit marnosti a pomalu se objevující vztek..a nutkání vše vyhodit z okna a konečně se osvobodit od svazující techniky.. a pak..všechno zase jde!!! Děkuji!!

Moc a moc děkuji! Jeden den plný trápení a zoufalství za mnou a dnes jsem díky vám zase happy

Mooc děkuji...vstupně-výstupní chyba odstraněna opravdu za 3 sec, už jsem ten krám chtěla vyhodit z okna!

Super

Funguje to! Ďakujem!!!

Děkujeme zástupci firmy Samsung.

Mám od 15.6 po aktualizaci počítače úplně stejný problém

Díky, konečně po měsíci vyřešeno :)

bluethome Děkuji

Diky moc! návod funguje i na jine serie mam Samsung CLX 3185

Mám stejný problém, vše mám v pořádku jen jen ovladač skeneru (TWAIN/WIA) je údajně neaktuální, jak na Win.7, tak i na Win.10, ale aktualizovat nejde. Aktualizace se sice spustí, ale jede třeba 5 hodin a nic se neděje.Nevíte prosím, čím to je, že na Win.10 "Easy Document Creator" nefunguje? A jak tuto závadu odstranit? Za rady předem děkuji.

tak ja bez uspechu , win7 pres wifi tisk funguje , scanner je sedy , stahl jsem "zazracny soubourů za 3s se to nainstalovalo po restartu zapnu aplikaci a sede policka s chybou co byla vyse uvedena , maturuju tady stim cely den, jen me zarazi ze to nehodi zadnou ip adresu jen nejaky sileny nazez, a kdyz jsem se ji snazil priradit port TCPIP s nejakou adresou konec, znova instalace :(( kdyby ste meli nejaky napad co delam spatne napiste ,

Přestal mi pracovat skener u tiskárny Samsung M2070 Series a zjistil jsem že mi nejde aktualizovat ovladač skeneru TWAIN/WIA .I když jsem aktualizoval opakovaně , aktualizace proběhla , ale pořád zůstávalo hlášení , že aktualizace se má provést a skener nepracuje.Co mám dělat?

Viz odkaz na stažení PATCHE ve štrůdlu nahoře od uživatele bluethome ze dne 18. 06. 2018 20:41.Jebal jsem se s tím už nejméně 10x za 5 let. Po každé aktualizaci W10 mi skener zdechne a tento PATCH to vždycky opraví. Panu bluethome posílám 1000 děkovných pozdravů