» Poradna » Programy

Skenováni v Malwarebytes se samo zruší.

Ahoj mám problém když začnu skenovat v Malwarebytes free, tak se mi to normálně skenuje. Prvné to skenuje dotsupné aktualizace. Ale když to přejde na Připravné operace před skenováním tak se to zruší a vyhodí mi to tabulku Skenování a umístěni do karantény ukončeno. A když se podívám na zprávu tak tam je Výsledek: zrušeno Neví někdo co s tím?

Odpovědi na otázku

Můžeš tam mít malware který to zastaví. Je třeba disk proskenovat offline, t. j. z boot media aby se malware nemohl "bránit".Použij třeba Bitdefender (vytvoř si bootflešku). Co najde odstraň.https://www.bitdefender.com/support/how-to-create-a-b...