Skener u tiskárny Samsung M2070 Series

Přeji dobrý den.Mám multifunkční tiskárnu Samsung M2070 Series u které bych potřeboval při skenování dokumentů PDF do PC nastavit větší kontrast.Některé skenované originály jsou málo kontrastní a v nastavení jde jen nastavit kvalit skenu, ale to kontrast nezvýší.Pokud někdo víte, jak u PDF nastavit větší kontrast, tak prosím, poraďte. Za rady předem děkuji.Ještě dodávám, že to nejde ani u fotek, ale tam mě to nevadí, protože si to můžu upravit ve fotoeditoru. Ale dokument PDF upravit nejde.

Odpovědi na otázku

Zatím nikdo neodpověděl, tak to možná nejde nastavit. Sám jsem různě na internetu hledal a nic jsem nenašel.Proto rozšířím otázku: Je nějaká aplikace nebo program, kterým by bylo možné v dokumentu formátu PDF zvětšit kontrast (nějaký editor PDF) ?Za případné odpovědi předem děkuji.

Jakou aplikací scanner obsluhuješ?Zkus Nástroj Fax a skener (součást win), nastavení jasu/kontrastu umí http://www.swsoftware.net/wp-content/uploads/2015/0... Do PDF to kdyžtak pošli jako PNG přez PDF tiskárnu

Děkuji za radu. Vyzkouším.Používal jsem originální ovladače a aplikace Samsungu.

Rada je to dobrá, ale nepomohla.Já bych potřeboval naskenovaný dokument PDF poslat jako přílohu e-mailem. Tisknout to nepotřebuji. Možnosti skenování přes Nástroj Fax a skener jsou jen různé formáty obrázků, ale PDF tam není, ani v možnosti "Uložit jako" nejde vybrat PDF.Přesto za ochotu poradit děkuji.

odeslat emailem je druhý dotazMělo by to jít přes nastaveného poštovního klienta. Odeslat jako přílohu emailu. Např v HP je na to výběr, jedna z tří možností, včera jsem dělal. Jsou tu znalí různých výrobců tiskáren, vyčkej na ně

Odeslat e-mailem není druhý dotaz, jen jsem v původním dotaze neuvedl, co s naskenovaným dokumentem do PC potom dělám.Dříve jsem měl inkoustovou multifunkci HP ale už dosloužila, u ní byla možnost ručního nastavení kontrastu i jasu.V odesílání příloh také není problém. Jen bych potřeboval při skenování u některých dokumentů PDF zvětšit kontrast.

Druhý dotaz to je i když jde o dotaz na tiskárnu a uvedl jsem to ani ne tak k pro tebe ale pro ty, jenž rádi mé vstupy mimo odpovědi na původní dotaz aniž by četli dále vlákno označují OT. Jako v politice, většina má pravdu i vliv na vyhoštění z poradny doufajíc v pomocněkterého z admínů. Odeslání emailem zafajknu při skenování.

Pardon, máš pravdu není to druhý dotaz o mailu, jen s odstupem času doplnění k dotazu. Kaju se, v mobilu nemám přehled o vlákně.

Jen odkaz kde radí Za jak dlouho nevímhttp://www.printprofi.cz/poradna/dotazy-na-produkt...

pokud je volba při skenování: barva, čb, odstíny šedé, zkusit ty odstíny šedé....Dále třeba GIMP umožňuje skenovat, upravovat, a uložit do PDF....