» Poradna » Ostatní

Skener HP2200C

kupil som skener hp scanjet2200c, a pri skenovani z fotografii mi zvykne v tmavych castiach fotky robit take jemne vertikalne pasiky. pri 100dpi je to v pohode, ale vyssie uz su tie pasiky viditelnejsie, hlavne pri lavom kraji skenera. je to vada ktoru mam reklamovat, alebo je to choroba lacnejsieho skenera?

Odpovědi na otázku

Rekl bych ze je to prirozena vada tohoto skeneru.Nedavno sem si koupil Scanjet 4400c od HP a je uplne zlatej.Procital sem si ruzny testy na i-netu a vetsina tech levnejsich viz 2200c skenujou bud svetlejc nebo tmavejc nebo s pruhama atd...Ale zkus to reklamovat..